2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 15 تیر ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 15 تیر ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1زماهان1.812.39
2قهکمت1.162.2

1. زماهان : مجتمع تولید گوشت ماهان با نماد زماهان، در بازار فرابورس و گروه زراعت قرار دارد. بعد از برخورد به خط میانی کانال در حوالی 4500 تومان، این سهم با اصلاح مواجه شد و تا محدوده 3700 تومان نیز کاهش قیمت داشت.

در معاملات امروز هر کد حقیقی نزدیک به 25 میلیون تومان خرید انجام داد در حالی که میانگین 10 روزه سرانه خرید هر حقیقی در این نماد 11 میلیون تومان بوده است.

در صورت افت بیشتر قیمت، حمایت مهم بعدی در حوالی 3 هزار تومان است.

در صورت رشد از این ناحیه، محدوده 5 هزار تومان و 7 هزار تومان را می توانیم به عنوان اهداف آن مد نظر قرار دهیم.

اندیکاتور RSI نیز همانطور که در تصویر مشاهده می شود در یک کانال افقی قرار دارد.

2. قهکمت : قند هکمتان با نماد قهکمت، در بازار بورس و گروه قند و شکر قرار دارد. با کاهش قیمت از حوالی 5500 تومان، این سهم تا محدوده 4500 تومان نیز کاهش قیمت را تجربه کرد و بعد از واکنش به این ناحیه، این سهم توانست امروز در صف خرید قرار بگیرد.

در معاملات امروز هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 57 میلیون تومان خرید انجام داد در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید حقیقی در این نماد 14 میلیون تومان بوده است.

مهمترین حمایت سهم در صورت کاهش قیمت، حوالی 4100 تومان است و محدوده 6 هزار تا 6500 تومان را می توانیم به عنوان هدف سهم در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
26 دی 1399