2 سهم برگزیده بازار سرمایه (کرماشا – شوینده) | چهارشنبه 2 مهر ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (کرماشا – شوینده) | چهارشنبه 2 مهر ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست.می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1کرماشا1.641.16
2شوینده0.51.75

1. کرماشا: صنایع پتروشیمی کرمانشاه با نماد کرماشا در بازار اول بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. این نماد در 23 شهریور نیز جزو سهام برگزیده قرار داشت و توانست از مقاومت 4500 تومان نیز عبور کند.

برای ادامه روند صعودی، مقاومت 5700 تومان که سقف قبلی است را پیش رو دارد و در صورت عبور از این سقف، محدوده 7 هزار تومان را می توانیم به عنوان هدف آن در نظر داشته باشیم.

مهمترین حمایت سهم نیز در محدوده 4500 تومان قرار دارد.

2. شوینده: مدیریت صنعت شوینده بهشهر با نماد شوینده در بازار بورس و گروه محصولات شیمیایی قرار دارد. این نماد از محدوده 6500 تومان، افت 48 درصدی را تجربه کرد و تا محدوده 3400 تومان کاهش قیمت داشت و به این منطقه واکنش نشان داد.

مهمترین حمایت سهم محدوده 3 هزار تومان است و در صورت رشد از این منطقه، مقاومت های 5 هزار تومان و 6 هزار تومان پیش روی این سهم می باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
11 مرداد 1400