2 سهم برگزیده بازار سرمایه (نوین – فرآور) | سه شنبه 11 شهریور ماه 99

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (نوین – فرآور) | سه شنبه 11 شهریور ماه 99

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1نوین1.473.45
2فرآور2.153.07

1. نوین: بیمه نوین با نماد نوین در بازار فرابورس و گروه بیمه و صندوق بازنشستگی قرار دارد. با افت 30 درصدی از محدوده 900 تومان، این نماد تا حوالی 600 تومان و نزدیکی میانگین متحرک نمایی 50 روزه نیز افت قیمت را تجربه کرد و این ناحیه مانع افت بیشتر قیمت شد.

در معاملات امروز که با برتری خریدارن به فروشندگان حقیقی همراه بود، سرانه خرید کدهای حقیقی حدود 24 میلیون تومان و سرانه فروش نیز حدود 7 میلیون تومان بود و در نهایت با صف خرید توانست به کار خود پایان دهد.

مهمترین حمایت های سهم محدوده 600 تومان و 500 تومان است و در صورت رشد از این ناحیه، مقاومت های 900 تومان و 1100 تومان را می توانیم برای این سهم در نظر داشته باشیم.

2. فرآور: فرآوري‌ موادمعدني ‌ايران با نماد فرآور، در بازار بورس و گروه فلزات اساسی قرار دارد. این نماد نیز همانند اکثریت بازار با فشار فروش مواجه شد و افت حدودا 30 درصدی را تجربه کرد و به محدوده 2200 تومان واکنش نشان داد و امروز نیز در صف خرید قرار گرفت.

در معاملات امروز هر کد حقیقی به صورت میانگین حدود 60 میلیون تومان خرید کرد و سرانه فروش نیز 20 میلیون تومان بود که نشاندهنده قدرت خریدارن در مقایسه با فروشندگان بود.

در صورت رشد از این ناحیه، محدوده 3500 تومان و 4 هزار تومان را می توانیم به عنوان اهداف آن در نظر داشته باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • بختیاری

    سلام لطفا وساپا و واعتبار رو تحلیل و بررسی کنید ممنون

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
30 دی 1399