2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 1 تیر ماه 99)

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 1 تیر ماه 99)

در این گزارش برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست. می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.

ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1فسازان2.781.94
2کگاز2.711.55

1. فسازان : غلتک سازان سپاهان با نماد فسازان، در بازار دوم بورس و گروه فلزات اساسی قرار دارد. این سهم در اسفند ماه سال گذشته هم جزو سهام برگزیده قرار داشت و بعد از شکست سقف 2 هزار تومان، توانست تا سقف کانال در قیمت 3800 تومان رشد قیمت را تجربه کند و سپس دچار اصلاح شد و تا حوالی 2500 تومان نیز کاهش قیمت داشت.

امروز 26 میلیون برگ سهم معامله شد که نزدیک به 5 برابر میانگین حجم ده روزه اخیر در این نماد بوده است.
 هر کد حقیقی نزدیک به 28 میلیون تومان خرید انجام داده است در حالی که میانگین ده روزه سرانه خرید هر حقیقی نزدیک به 10 میلیون تومان بوده است و افزایش حدودا سه برابری دیده می شود.

در صورت صعود از این ناحیه، مقاومت 3800 تومان که سقف قبلی است پیش روی این سهم می باشد و در صورت عبور از آن، اهداف 4500 تومان و 5500 تومان را می توانیم برای آن در نظر داشته باشیم.

در صورت افت قیمت، محدوده 3 هزار تومان و 2500 تومان، حمایت های مهم آن هستند.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 1 تیر ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. کگاز : شیشه و گاز با نماد کگاز، در بازار بورس و گروه سایر محصولات کانی غیرفلزی قرار دارد. این نماد که در یک کانال صعودی در حرکت است، بعد از شکست سقف 6 هزار تومان، همانطور که در تصویر مشاهده می شود، حجم هایی بالایی در آن معامله شده است.

امروز، بیش از 6 میلیون برگ سهم در این نماد داد و ستد شد که 2.7 برابر میانگین حجم ده روزه اخیر آن بوده است. هر کد حقیقی به صورت میانگین نزدیک به 20 میلیون تومان خرید انجام داده است و میانگین ده روزه سرانه خرید هر حقیقی 85 میلیون بوده است.

در صورت ادامه روند صعودی، مقاومت های 8700 تومان و 11 هزار تومان را می توانیم برای آن در نظر داشته باشیم و در صورت کاهش قیمت، سقف قبلی در حوالی 6000 تومان مهمترین حمایت آن است.

2 سهم برگزیده بازار سرمایه (یکشنبه 1 تیر ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
6 بهمن 1399