رشد صدهزار درصدی ارز دیجیتال فلوکی اینو با توییت ایلان ماسک

رشد صدهزار درصدی ارز دیجیتال فلوکی اینو با توییت ایلان ماسک

جمعه گذشته، ایلان ماسک، مدیرعامل جنجالی شرکت‌های تسلا و اسپیس ایکس در حساب توییتر خود نوشت: شیبا اینوی من فلوکی (Floki) خواهد بود. این توییت برای ساعاتی پامپ قیمتی دوج کوین و شیبا اینو را به دنبال داشت اما درست در زمانی که بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران به دنبال رمزگشایی پیام دومین فرد ثروتمند دنیا بودند، فرد یا گروهی، بلافاصله اقدام به ساخت این توکن کردند و 20 دقیقه پس از پیام، شاهد انتشار این توکن در صرافی یونی سواپ بودیم.

این ارز دیجیتال که در حال حاضر  در سایت کوین جکو لیست شده است، بیش از 2000 هولدر دارد و به دنبال این است که پس از آنکه تعداد کاربران خود را در ماه آگوست به 10 هزار نفر رساند، صرافی غیرمتمرکز خود را راه اندازی کند.

وب سایت فلوکی اینو به آدرس https://floki-inu.com که در تاریخ 25 ژوئن (2 روز پس از توییت ایلان ماسک)  به وجود آمد، نقشه راه و نحوه خرید این ارز دیجیتال را توضیح می‌دهد.

نقشه راه ارز دیجیتال فلوکی اینو (Floki)

در حال حاضر وایت پیپر خاصی برای این پروژه وجود ندارد تا بتوان بحثهای فنی آن را با دقت بررسی کرد. در مورد تکنیکال فلوکی نیز دیتای چندانی در دسترس نیست. اما می توان حمایتها و مقاومتهای مهم پیش روی قیمت را بررسی کرد. اگرچه فاصله این حمایتها و مقاومت ها زیاد است واین موضوع سرمایه گذاری بر روی فلوکی و ارزهای اینچنینی را همیشه سخت می‌کند اما از زمان راه اندازی شاهد رشد 1500 برابری این ارز دیجیتال بوده‌ایم؛ رشدهایی که شاید بسیاری از سرمایه گذاران در بازار رمزارزها را وسوسه کند.

حمایت مهم پیش رو 4.7 (فلوکی بر gwei) و مقاومت پیش رو 6.8  (فلوکی بر gwei) خواهند بود.

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت فلوکی‌اینو

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت ارز دیجیتال فلوکی‌اینو
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
وبینار پیش‌بینی ۵ بازار مالی

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
30 مهر 1400