بیت‌کوین در آستانه تجربه یکی از بدترین عملکردهای ۳ ماهه خود در ۸ سال اخیر

با کریپتوکست در شنوتو و کست‌باکس همراه باشید تا مهمترین اخبار و تحولات ارزهای دیجیتال را از دست ندهید.

تا ۹ روز دیگر کندل ۳ ماهه بیت کوین بسته می‌شود و درصورتی که قیمت این ارز دیجیتال تا پایان این ماه رشد قابل توجهی نداشته باشد، رتبه دوم بدترین بازدهی ۳ ماهه، پس از ۳ ماهه اول سال ۲۰۱۸، به این دوره اختصاص داده می‌شود. در ۳ ماهه اول سال ۲۰۱۸، زمانی که بیت کوین از اوج ۱۹,۰۰۰ دلاری خود سقوط کرد، بازدهی ۴۹.۸۹- درصدی برای این دوره به ثبت رسید که بدترین عملکرد سه ماهه تاریخ بیت کوین در ۸ سال اخیر است. 

در روزهای اخیر بانک کشاورزی چین با انتشار اطلاعیه‌ای درباره ممنوعیت بیت کوین، تأکید کرد از خدمات این بانک نباید برای فعالیت‌ها و تراکنش‌های مرتبط با حوزه ارزهای دیجیتال استفاده شود. این بانک افزود: «حساب بانکی مشتریانی که چنین فعالیت‌هایی انجام دهند، بسته خواهد شد.» انتشار این اطلاعیه با سقوط ۱۰ درصدی قیمت بیت کوین همراه شد. 

در برنامه ی امروز دیلی سیگنال به همراه آقای یزدان عباسی ، مدیر دیجیتال مارکتینگ مجموعه ی ققنوس به بررسی علل ریزش اخیر کریپتوکارنسی ها پرداختیم. ایشان ضمن اشاره به رویکرد دولت و رگلاتوری کشورمان توصیه هایی برای فعالین این بازار ارائه نمودند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • فرشیدنیکزاد

    به نظرم هنوزم بیشترازین کاهش داره

  • به نظر من چندر روز اینده رشد خواهد داشت

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
9 مرداد 1400