وضعیت بیم و امید در بازار ارزهای دیجیتال | دیلی‌سیگنال 30 فروردین

قیمت بیت کوین روز گذشته با اصلاحی شدید همراه شد و در حال حاضر پایین‌تر از میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA50) معامله می‌شود. این اولین بار در شش ماه گذشته است که قیمت بیت کوین به این ناحیه سقوط می‌کند. تحلیل‌گران معتقدند اگر قیمت زیر این ناحیه تثبیت شود، راه برای سقوط بیشتر هموار می‌شود.

در برنامه ی امروز به همراه آقای دکتر حسین مرید ، مدرس و تحلیلگر بازارهای مالی در خصوص نوسانات اخیر کریپتوکارنسی ها گفتگو کردیم. ایشان وضعیت فعلی را بسیار حساس ارزیابی کردند که تا زمانی که بیتکوین نتواند بالای سطح مقاومت 58 هزار دلاری تثبیت کند نمیتوان گفت که روند کماکان صعودی است و برای تایید این موضوع باید منتظر ماند تا قیمت ها بالای این سطوح مقاومتی تثبیت شود.

همچنین در مورد دوج کوین به این موضوع اشاره داشتند که هیجان بالای بازار باعث افزایش قیمت این ارز در روزهای اخیر بوده که همین مساله باعث بالارفتن ریسک سرمایه گذاری در روی این ارزدیجیتال شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • من که در رشته اقتصاد تحصیل کرده ام نمیخوام بگم یک ارز دیجیتالی مثل بیت کن به این صورت سقوط کنه وهمون طور پایین بمونه درنیاورده اینده شاهد سعود شدید این ارز خواهیم بود که تعجب همه دست اندرکاران را به دنبال خواهد داشت

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه