تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک (LINK) به همراه نمودار (19 مرداد ماه 99)

تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک (LINK) به همراه نمودار (19 مرداد ماه 99)

ارز دیجیتال چین‌لینک (LINK) با رسیدن به محدوده قیمتی 14 دلار و مارکت 4.7 میلیارد دلاری، در جایگاه ششم ارزهای دیجیتال، از نظر ارزش بازار قرار گرفت.

طبق آمار سایت IntoTheBlock، درحال‌حاضر تمام آدرس‌های چین لینک در وضعیت سوددهی قرار دارند. برای مقایسه این نکته را در نظر بگیرید که 90 درصد آدرس‌هایی که بیت‌کوین در اختیار دارند و 47 درصد آدرسهای لایت کوین در وضعیت سوددهی قرار دارند.

چین لینک اخیراً مشارکت‌‌هایی را انجام داده که همین امر منجر به جهش فوق‌العاده آن شده است. همچنین چین لینک اخیرا اعلام کرد که برای پروژه‌های قرارداد هوشمند، سیستم پاداش دهی برنامه ریزی کرده است. 

داده‌ها نشان می‌دهند تعداد گفتگوهای مربوط به ارز LINK در شبکه‌های اجتماعی مختلف، با رشد فراوانی همراه بوده که این رقم، نشان دهنده ورود بازار به فضای ترس از دست دادن یا همان FOMO حول این ارز مجازی است. افزایش بحث و گفتگوها در رابطه با توکن لینک، باعث شده این ارز دیجیتال به رتبه اول لیست ترندهای نوظهور سنتیمنت (Santiment’s Emerging Trends) دست یابد.

ارز دیجیتال چین لینک (Link) که از ابتدای سال جاری میلادی در روندی صعودی قرار گرفت، پس از تکمیل الگوی سقف دو قلو در ماه مارس به اندازه ارتفاع این الگو تا محدوده 1.5 دلار ریزش داشت اما در ادامه با حمایت خریداران مواجه شد. ماه گذشته نیز قیمت بار دیگر با قرارگیری در محدوده کف کانال صعودی با حمایت خریداران مواجه شد و توانست از سد مقاومت 5 دلار که در آن زمان ATH  قیمت محسوب میشد، عبور کند. در ادامه پس از تشکیل الگوی پرچم در محدوده 9 دلار، قیمت به اندازه ارتفاع کانال صعودی خود رشد داشته است. در صورت ادامه رشد قیمت می‌توان تارگت 20 دلار را برای این ارز دیجیتال متصور بود.

پیش از این حدود 27،000 آدرس، نزدیک به 30 میلیون واحد توکن LINK را بین قیمت‌های 7.6 و 9.7 دلار خریداری کرده‌اند. بنابراین محدوده فوق می‌تواند به نظر قیمتی حمایت مهمی محسوب شود.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • امیرحسین صحرایی

  خواهش میکنم جواب بدین، داخل ایران کیف پول امن برای چین لینک چه کیف پولی هستش؟؟؟

  • کارشناس ارز دیجیتال

   سلام دوست عزیز
   عمده کیف پولهای ارز دیجیتالی از چین لینک پشتیبانی میکنن.
   امنترین کیف پولها هم کیف پولهای سخت افزاری هستند

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
28 اردیبهشت 1400