کاردانو در آستانه نابودی کامل یا جهانی شدن؟

تنها چند ساعت به راه اندازی هاردفورک آلونزوی ارز دیجیتال کاردانو باقی مانده است. بر اساس این ارتقاء در سیستم بلاکچین کاردانو، امکان راه اندازی قراردادهای هوشمند، اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (Dapps) و صرافی‌های غیرمتمرکز (Dex) فراهم می‌شود. اما در این میان، رقبای کاردانو به مشکلی در مرحله آزمایشی این بلاکچین اشاره می‌کنند که انجام تراکنش در سیستم قراردادهای هوشمند را با خطا مواجه می‌سازد. ایراد به وجود آمده در مورد انجام تراکنش‌های هم‌زمان مطرح شده است که در مراحل اولیه کار را برای صرافی غیرمتمرکز Minswap بسیار دشوار کرده است.

اخبار و تحلیل‌های بیشتر در کانال سیگنال ارز دیجیتال

بر خلاف سروصدای به وجود آمده استیکینگ یا سهام‌گذاری کاردانو ضعف در روند سرمایه گذاری بر روی این ارز دیجیتال را نشان نمی‌دهد. بنیاد کاردانو و تحلیلگران نیز مشکل به وجود آمده را جدی تلقی نمی‌کنند و کماکان معتقدند که در میان مدت می‌توان اهداف بالاتری را برای قیمت کاردانو متصور شد.

اگرچه برای سرمایه گذاری بر روی کاردانو حتما می‌بایست نگاه اول به سمت نمودار قیمت بیت‌کوین باشد و در صورتی که در روزهای آینده بیت‌کوین نتواند حمایت‌های فعلی خود را حفظ کند، ریزش قیمت در بازار آلتکوین‌ها و کاردانو حتمی خواهد بود و لازمه رشد آلتکوین‌ها، رشد قیمت بیت کوین خواهد بود.

محدوده 2.4 دلار برای کاردانو اهمیت بسیار زیادی دارد که در صورتی که قیمت بتواند آن را حفظ کند، می‌توان اهداف بالاتری را برای این ارز دیجیتال متصور بود.

نمودار تکنیکال قیمت کاردانو (تایم فریم روزانه)

نمودار تکنیکال قیمت کاردانو (تایم فریم روزانه)
کاردانو در آستانه نابودی کامل یا جهانی شدن؟
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران