تحلیل تکنیکال شاخص صنعت سیمان در بازار سرمایه | 7 مهر ماه 1399

تحلیل تکنیکال شاخص صنعت سیمان در بازار سرمایه | 7 مهر ماه 1399

گروه سیمان یکی از گروه های پر بازده بازار سرمایه ایران از دی ماه سال 1397 بود که اکثر نمادهای این گروه بازدهی های بالای 1000 درصدی از خود به جای گذاشتند.

در پایان معاملات روز یکشنبه، این شاخص با افت 183 واحدی ( 1.87%-) به 9598 واحد رسید و از میان نمادهای این گروه، دو نماد سباقر و سدشت با صف خرید همراه بودن اما کلیت گروه در دامنه منفی و صف فروش قرار گرفته بودند.

اکثر شرکت های موجود در گروه سیمان زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی هستند و به نظر می رسد گروه دنباله رو روند سیتا خواهد بود. بازگشت تقاضا برای این سهم می تواند بازگشت کلیت گروه را رقم بزند.

بررسی تکنیکالی سهم نشان می دهد که سهم اکنون در منطقه حمایتی 9584 واحد قرار گرفته است که می تواند در این محدوده به تعادل برسد، در صورت ادامه عرضه ها در این گروه و افت بیشتر شاخص این صنعت، حمایت بعدی آن محدوده 8500 واحد خواهد بود.

از دید موجی، این شاخص اکنون درون موج 4 اصلی خود قرار گرفته است که می تواند با پایان اصلاح از ناحیه کنونی، اهداف 11000 واحد، 1200 واحد و 13900 را در قالب موج 5 برای آن متصور بود.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. جهت مشاهده و رصد تحلیل های انجام شده در ساعت بازار می توانید کانال Signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) را دنبال کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
یکشنبه
5 بهمن 1399