علیرغم ریزش شدید قیمت بیتکوین، تحلیلگران آنچین دید نزولی ندارند


از منظر تحلیلگران، بحران شرکت اورگرند (Evergrande) و ریزش بازار سهام امریکا عوامل ریزش قیمت بیت کوین در بیستم سپتامبر بودند. در حال حاضر بازارهای جهانی به تصمیم های چین و امریکا برای بحران شرکت اورگرند و سیاست‌های انقباضی فدرال رزرو چشم دوخته‌اند؛ عواملی که می‌توانند بازارهای مالی را در چند ماه آینده دستخوش تغییرات زیادی کنند.

اخبار و تحلیل‌های بیشتر در کانال سیگنال ارز دیجیتال

اما فعالین و هولدرهای بازار ارزهای دیجیتال دید منفی نسبت به بازار رمزارزها ندارند. داده‌های آنچین نشان می‌دهد که عمده فروشنده‌های روزهای اخیر، تازه واردان بازار بوده اند. موسسات مالی کماکان به فعالیت خود در بازار ادامه می‌دهند و عمده سرمایه گذاران به ماه اکتبر چشم دوخته اند. چرا که طبق تجربه، در این ماه روندهای صعودی نهایی در بازار ارزهای دیجیتال شکل می گیرد.
آوالانچ با توجه به آپدیت پیش رو و اتفاقات مثبت شبکه، جزء معدود ارزهای دیجیتالی بود که هفته گذشته را به سلامت پشت سر گذاشت. در این ویدئوی تحلیلی به بررسی وقایع مهم بازار رمزارزها می‌پردازیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
6 آبان 1400