تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یرن فایننس (YFI) | تاریخ 3 مهر ماه 1399

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یرن فایننس (YFI) | تاریخ 3 مهر ماه 1399

به گزارش شرکت تحلیلی گلسنود، در حال حاضر کاربران ارز دیجیتال اتریوم‌های خود را بیشتر از آنکه در صرافی‌های دیجیتال متمرکز ذخیره کنند، در قراردادهای هوشمند دیفای قرار می‌دهند و ۷.۹ میلیون اتر، سوخت ماشین دیفای را تأمین می‌کند. این تعداد، برابر با ۷ درصد از کل موجودی درگردش اتر است که ارزش تقریبی آن به ۳ میلیارد دلار می‌رسد.

YFI  یک توکن بر مبنای الگوریتم ERC20 است که بین کاربرانی که yToken خاصی را دریافت می کنند، توزیع می شود. این توکن در جایگاه 27 ام مارکت ارزهای دیجیتال قرار دارد و با تجربه قیمت 43 هزار دلاری در طول هفته‌های اخیر سروصدای زیادی به راه انداخته است.

همانطور که در نمودار قیمت در تایم فریم 4 ساعته مشاهده می‌شود، قیمت YFI که روند صعودی خود را از دست داده است، در حال حاضر در محدوده حمایتی مهم 20 هزار دلار قرار گرفته است. واگرایی صورت گرفته میان قیمت و rsi حکایت از اهمیت این محدوده حمایتی دارد. در صورت استقبال خریداران در محدوده فعلی می‌توان تارگتهای 27 هزار دلار و 40 هزار دلار را بار دیگر برای قیمت متصور بود.

از سوی دیگر از دست دادن این حمایت، ریزش شدیدتر قیمت را به دنبال خواهد داشت.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
26 فروردین 1400