تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک (LINK) به همراه نمودار (1 خرداد ماه 99)

تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک (LINK) به همراه نمودار (1 خرداد ماه 99)

چین لینک که امکان تبادل دیتا بین شبکه‌های بلاکچینی متفاوت را فراهم می‌کند، از راه اندازی یک پلتفرم تابع تصادفی قابل تایید (VFR) خبر داد. این پلتفرم امکان ایجاد داده‌های تصادفی قابل اعتماد بر روی شبکه را فراهم می‌سازد. VFR در حال حاضر برای تست یکپارچگی در دسترس است و برای بررسی‌های بیشتر و تضمین امنیت در حال تست می‌باشد. این پلتفرم در ابتدا تنها با شبکه اتریوم کار می‌کند. اگرچه به نظر می‌رسد که ایجاد داده‌های تصادفی قابل اعتماد بیشتر در مسائل ریاضی و مهندسی ساخت موشک کاربرد داشته باشد، اما این موضوع در بحث بازی و صنعت Gaming می‌تواند بسیار کاربردی باشد. چرا که بسیاری از شرکت‌های سازنده بازی‌های رایانه‌ای، در کدها دستکاری‌هایی را انجام می‌دهند تا به سود بیشتری برسند. VFR بازی‌ها را نیز غیر متمرکز خواهد کرد.

صرافی امریکایی Gemini از این پس از ارز دیجیتال لینک پشتیبانی می‌کند.

تحلیل تکنیکال قیمت چین لینک (LINK) به همراه نمودار (1 خرداد ماه 99)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

همانطور که از تحلیل قبل انتظار داشتیم، چین لینک پس از حمایت در محدوده کومو با استقبال خریداران مواجه شد و توانست از سد 3.8 دلار عبور کند. در حال حاضر این ارز دیجیتال در محدوده 4.06 دلار معامله می‌شود. در صورتی که چین لینک حمایت 3.8 دلار را حفظ کند، با توجه به صعودی بودن کوموی فیوچر و قرارگیری قیمت بالای کومو می‌توان انتظار افزایش قیمت تا 5 دلار را داشت.

از طرف دیگر در صورتی که قیمت بیت کوین ریزش داشته باشد، انتظار می رود لینک با از دست دادن حمایت 3.8 دلار تا محدوده 3.1 دلار افت قیمت داشته باشد.

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
24 فروردین 1400