تحلیل درخواستی کاربران نماد کلر

تحلیل درخواستی کاربران نماد کلر

شرکت کلر پارس با نماد کلر در گروه محصولات شیمیایی قرار دارد و در زمینه تولید کلر و مشتقات کلر فعالیت می نماید.

کلر
جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

گام های حرکتی قیمت در این نمودار به سمت صعود بیشتر برداشته شده اما عدم وجود دیتای کافی، کار را برای تحلیل تکنیکال دشوار کرده و در نتیجه احتمال خطای تحلیلی افزایش می یابد. اما با این حال در تحلیل این نماد کانالی با شیب نزولی رویت شد که قیمت به سطوح آن واکنش های جالبی را تا کنون داشته لذا می توان گفت برای ادامه حرکت صعودی به ترتیب مقاومت های سطح استاتیک 10000 تومان و پس از آن مقاومت داینامیک سقف کانال می توانند چالشی بر سر راه صعود قیمت ایجاد کنند در نتیجه گذر از آنها شرط ادامه رشد خواهد بود.

از طرفی نزدیک ترین حمایت برای قیمت در حوالی 8000 تومان قرار دارد و گذر قیمت از آن احتمالا راه را برای افت بیشتر تا ناحیه حمایتی میدلاین کانال هموار خواهد ساخت. از طرفی در انتهای نمودار در روزهای اخیر حرکت صعودی کوچک اما پرشتابی ایجاد شده که این احتمال را برای اینکه قیمت شانس لمس سقف کانال را یک بار دیگر داشته باشد افزایش می دهد و برای این حرکت به حفظ حمایت 8000 تومان نیاز دارد.

برای مشاهده تحلیل های بیشتر به کانال تلگرام تحلیل با سیگنال به آدرس signal tahlil مراجعه فر مایید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *