تحلیل تکنیکال قیمت کاردانو به همراه نمودار (26 خرداد ماه 1399)

تحلیل تکنیکال قیمت کاردانو به همراه نمودار (26 خرداد ماه 1399)

بنیاد کاردانو نیز به پروژه هایپرلجر پیوست. هایپر لجر پروژه‌ای متن باز است که توسط لینوکس راه اندازی شده و برای شرکتهایی که به دنبال فعالیت در حوزه بلاکچین هستند، ابزار و چارچوبهای مختلف و پروژه‌هایی برای توسعه دهندگان ارائه می‌دهد.

شبکه آزمایشی شلی، هاردفورک توکن کاردانو (ADA)، راه اندازی شد. در هاردفورک شلی، الگوریتم شبکه به اثبات سهام تغییر می‌کند و سرمایه گذاران می‌توانند از طریق سهام گذاری کسب سود کنند. این موضوع باعث استقبال کاربران از شبکه شده است به طوری که تعداد آدرس‌هایی که توکن ADA را در اختیار دارند، به 390 هزار رسیده است.

چارلز هاسکینسون بنیانگذار کاردانو در کنفرانسی ارز دیجیتال را سیاسی خواند. به گفته وی ارزهای دیجیتال کنترل پول را از دولتها به مردم منتقل می‌کنند و به دلیل ساختار شکنی نوآورانه‌ای که در مورد مبادلات مالی و سیاست پولی دارند، ماهیتی سیاسی دارند.

در تحلیل 18 خرداد ماه گفته شد که با توجه به قرارگیری rsi در محدوده اشباع برای جفت ارز ADA/BTC انتظار اصلاح قیمت تا 800 و 700 ساتوشی را داریم. با توجه به نمودار روزانه ADA/BTC مشاهده می‌شود که آدا در حال حاضر بین 700 تا 800 ساتوشی قرار گرفته است. در صورتی که قیمت نتواند بالای 800 ساتوشی تثبیت داشته باشد، انتظار می‌رود بار دیگر محدوده 700 ساتوشی را تست کند. حمایت مهم بعدی 600 ساتوشی خواهد بود.

تحلیل تکنیکال قیمت کاردانو به همراه نمودار (26 خرداد ماه 1399)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در نمودار روزانه قیمت کاردانو (ADA) نیز مشاهده می‌شود که این ارز دیجیتال در محدوده حمایتی 0.07 دلار با افزایش تقاضای خریداران مواجه شده است. در ادامه در صورتی که قیمت نتواند حمایت فعلی خود را حفظ کند، انتظار ریزش آن تا 0.063 دلار در گام اول و 0.052 دلار در گام بعدی را خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال قیمت کاردانو به همراه نمودار (26 خرداد ماه 1399)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال (Signal_Cryptocurrencyworld) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
3 تیر 1400