اندیشه صبا

تحلیل تکنیکال نماد خپارس به همراه نمودار (7 مرداد ماه 1399)

تحلیل تکنیکال نماد خپارس به همراه نمودار (7 مرداد ماه 1399)

در تحلیل قبلی این نماد به روند رو به رشد این سهم اشاره شد اما انتظار چنین رشدی از این سهم نمی رفت. حال در نظر داریم به بررسی تکنیکالی و تابلو معاملاتی این سهم بپردازیم و روند آتی سهم را بررسی کنیم. در اینجا ما از معرفی شرکت و فعالیت های شرکت عبور می کنیم چون در تحلیل گذشته این سهم به معرفی این شرکت پرداخته ایم و حال مستقیما به بررسی تکنیکالی سهم می پردازیم.

امروز سهم به علت افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف متوقف بود و در روز معاملاتی بعد بدون محدودیت دامنه نوسان بازگشایی خواهد شد. در آخرین روز معاملاتی نماد، بیش از 19 میلیون برگ سهم با قیمت پایانی 21690 ریال (%4.99-) داد و ستد شد و سهم با صف فروش به کار خود پایان داد.

از دید تکنیکالی این سهم پس از رشد قیمت از حوالی 600 تومان تا 2500 تومان با افزایش عرضه ها وارد اصلاح شد. در صورت ادامه دار بودن اصلاح سهم، حمایت های آن را می توان 2080 تومان، 1800 تومان و 1570 تومان در نظر گرفت.

از طرف دیگر اگر سهم از ناحیه کنونی با افزایش تقاضا بتواند دوباره به مسیر صعودی بازگردد، هدف اول آن را می توان سقف قبلی در حوالی 2500 تومان در نظر گرفت. شایان ذکر است جهت مشخص کردن دقیق تر اهداف سهم باید منتظر اتمام اصلاح سهم بود.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. جهت مشاهده و رصد تحلیل های انجام شده در ساعت بازار می توانید کانال Signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) را دنبال کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
سیگنال ارز دیجیتال کارگزاری گنجینه سپهر