تحلیل تکنیکال حفاری به همراه نمودار (26 شهریور ماه 1399)

تحلیل تکنیکال حفاری به همراه نمودار (26 شهریور ماه 1399)

شرکت حفاری شمال در بازار اول بورس، با نماد “حفاری” در گروه ” استخراج نفت گاز و خدمات جنبی جز اکتشاف” مورد معامله قرار می گیرد.

این سهم پس از برگزاری مجمع، با بازگشایی منفی 17 درصدی کار خود را در قیمت حوالی 1300 تومان آغاز کرد. در معاملات دیروز نیز بیش از 52 میلیون برگ سهم با قیمت پایانی 13490 ریال ( 4.49%+) به ارزش 707 میلیارد ریال داد وستد شد.

تابلو معاملاتی سهم نشان از برابری قدرت خریدار و فروشنده حقیقی می دهد و بیش از 13 میلیارد تومان نیز ورود پول حقیقی به سهم داشتیم.

از نظر تکنیکالی، این سهم درون کانال صعودی بلند مدت در حال نوسان است و اکنون در نزدیکی کف این کانال در حال معامله است که می تواند از این سطح با افزایش تقاضا مجدد روند صعودی خود را آغاز کند.

در صورت ضعیف شدن قدرت کنونی خریدار، این سهم می تواند به کف کانال صعودی برسد و سپس روند صعودی خود را با اهداف 1620 تومان، 1860 تومان و درنهایت 2340 تومان آغاز کند.

در صورت ادامه عرضه ها و از دست دادن کف کانال صعودی، حمایت بعدی آن را می توان 1130 تومان در نظر گرفت.

شایان ذکر است این شرکت برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی از محل سود انباشته را در دستور کار خود قرار داده است.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد. شما می توانید جهت مشاهده بروزرسانی نمادهای معرفی شده در سیگنال و رصد بازار به کانال Signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) مراجعه کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • الان در معاملات امروز نسبت خریدار به فروشنده خوب شده و صف فروش ریخته و حجم نسبتا خوبی خورده ،و روی یک حمایت قرار دارد و سهم نسبت به اکثریت بازار رشدی نکرده، الان دیگر نباید بفروشید و باید وقتی که دیدید رشد شروع شده با خرید میانگین کم کنید و قیمت سربه سر خود را پایین بیاورید تا بتوانید با ضرر کمتر یا با سود حتی جرئی خارج شوید.

EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه