تحلیل تکنیکال ترون (TRX) | 12 تیر 1400

تحلیل تکنیکال ترون (TRX) | 12 تیر 1400

ترون در سال 2017 توسط کارآفرین چینی جاستین سان (Justin Sun) تاسیس شد و در ابتدا روی بلاکچین اتریوم اجرا شد و در 25 ژوئن سال 2018 روی شبکه اصلی خود بارگذاری شد. طرفداران این رمزارز این روز را، روز استقلال ترون میدانند.

ترون (TRON) یک شبکه توزیع شده در بستر اینترنت است که هدف آن ایجاد فضایی برای انتشار محتوا و کسب درآمد از این طریق و همچنین، مشاهده و استفاده کاربران از محتوایی است که توسط سایر افراد در این شبکه قرار گرفته است؛ به بیان ساده، ترون یک شبکه مبتنی بر بلاکچین است که هدف از ساخت آن، ایجاد یک سیستم سرگرمی جهانی دارای محتوای دیجیتال بیان شده است.

به گفته بنیاد ترون (TRON) هدف از ساخت پلتفرم و ارز دیجیتال ترون (TRX)، حق‌الزحمه دادن به تولیدکنندگان محتوای دیجیتال بابت تلاش هایی است که در راستای تولید محتوا انجام داده‌اند.

در حال حاضر شرکت های بزرگی مانند یوتیوب، فیسبوک و اپل دارای حجم بالایی از محتوای دیجیتال در وبسایت خود هستند. محتوایی که در این وبسایت ها قرار دارد همه روزه توسط گروه بزرگی از افراد مشاهده می‌شود. این شرکت ها نه تنها بر آنچه کاربر منتشر و مخاطب مشاهده می‌کند کنترل دارند، بلکه عمده پولی که به وسیله تولید و انتشار این محصولات رسانه‌ای توسط تولیدکنندگان محتوا و نمایش آن به مخاطب حاصل می‌شود را دریافت می‌کنند و بخش کوچکی از آن پول به عنوان پاداش یا حق‌الزحمه به تولید کننده محتوا می‌رسد.

ارز دیجیتال ترون (TRON) با هدف رفع این مشکل و حذف واسطه‌هایی مانند یوتیوب ارائه شده است. در واقع با انتشار و اشتراک گذاری محتوا در پلتفرم ترون، این امکان فراهم می‌شود که بازدیدکنندگان محتوا پاداش و حق‌الزحمه استفاده از محتوا را به طور مستقیم به تولیدکننده محتوا بدهند؛ بنابراین مالک یک محتوا به طور کامل سازنده آن خواهد بود. این پرداخت توسط ارز دیجیتال ترون(TRX) انجام می‌گیرد.

با توجه به پتانسیل‌های ترون (TRX)، امروز در سیگنال قصد داریم این ارز دیجیتال محبوب را برای شما تحلیل کنیم.

برای مشاهده نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

در تحلیل 23 خرداد ارز دیجیتال ترون گفته شد خطوط آبی رنگ کانال، خطوط مینوری هستند و احتمال شکسته شدن آن ها زیاد است. همانطور که مشاهده می‌کنیم، ارزدیجیتال ترون در حال فشار برای شکست خط میانی کانال خود می‌باشد و در صورتی که به زیر حمایت 0.045دلار نفوذ کند، می‌تواند خود را به سطح 0.030دلار برساند.

برای مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

در تایم فریم روزانه، ارزدیجیتال ترون موفق به شکست سطح حمایتی خود شده و برگشت بالاتر صرفا جزئی از ذات گول زننده بازار است؛ در حال حاضر در این تایم فریم ترون می‌تواند خود را به حمایت 0.035دلار برساند.

برای مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

مطابق با تحلیل 23 خرداد ارز دیجیتال ترون گفته شد، روند ارز دیجیتال ترون نزولی است و در صورتی که بتواند حمایت خود را رو به پایین بشکند، می‌تواند تا سطح حمایتی بعدی حرکت کند؛ همچنین گفته شد در صورتی که این ارز دیجیتال بتواند مقاومت 0.089دلار را پشت سر بگذارد این تحلیل بی‌اعتبار خواهد شد.

برای مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

حرکتی که در تحلیل قبلی انتظار آن را می‌کشیدیم اتفاق افتاد و اکنون در تحلیل بروز شده ارز دیجیتال ترون در تایم فریم چهار ساعته سطوح حمایتی و مقاومتی آپدیت شدند و اکنون میتوان انتظار حرکت مشخص شده در شکل را داشت. درصورتی که ارز دیجیتال ترون بتواند از سطح 0.089دلار عبور کند این تحلیل بی‌اعتبار خواهد شد.

نظر شما چیست؟!

آیا واقعا ارز دیجیتال ترون جایگاه اتریوم را در بازار تصاحب خواهد کرد؟

نظر خود را را زیر همین پست برایمان کامنت کنید

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
شنبه
9 مرداد 1400