تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال بیت کوین کش (BCH)

تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال بیت کوین کش (BCH)

ارز دیجیتال بیت کوین کش که خود یک فورک از شبکه بیت کوین محسوب می‌گردد و در سال 2017 برای ارئه مشک سرعت تراکنش‌های بیت کوین به‌وجود آمد، اکنون در وضعیت خوبی به سر نمی‌برد.

نمودار قیمت ارز دیجیتل بی کوین کش

تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال بیت کوین کش (BCH)
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید

در حال حاضر با توجه به داده‌های تکنیکالی احتمال یک پامپ کوچک تا محدوده‌های مقاومتی(قرمز) و سپس ریزش BCH تا محدوده قیمتی 63 دلار وجود دارد، به این ترتیب کف حمایتی اصلی برای بیت کوین کش در نمودار شکسته خواهد شد و احتمالا با بالاتررفتن دامیننس بیت کوین، بیشترین آسیب را قدیمی‌های بازار متحمل شوند.

تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

از بعد زمانی ماجرا، این اصلاح می‌تواند در اویل بهمن ماه 1401 ( Jan ) به پایان برسد و ما دوباره شاهد رشد آلت کوین‌ها باشیم. از طرفی با توجه به اتفاقاتی که برای لونا افتاد، حتی با بالاتر رفتن بیت کوین احتمالا ریزش‌های وحشتناک تری برای آلت کوین ها در بازار رقم خواهد خو

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه