تحلیل تکنیکال بایننس کوین (BTC) | 1 دی 1400

تحلیل تکنیکال بایننس کوین (BTC) | 1 دی 1400

نمودار قیمت بایننس کوین در تایم فریم هفتگی آورده شده است.

جهت مشاهده ی کیفیت بهتر کلیک کنید

همان گونه که مشاهده می شود بایننس کوین در یک کانال صعودی بلند مدت در نوسان است که قیمت پس از ناکامی د عبور از خط میانه کانال شروع به اصلاح نموده است. خط 25% کانال توانسته چندین جلوی ریزش قیمت را بگیرد و اکنون نیز قیمت با رسیدن به این ناحیه حمایتی از شتاب حرکت نزولی خود کاسته است. برای تحلیل رفتار قیمت در برخورد با این خط حمایتی، نمودار را در تایم فریم روزانه تحلیل میکنیم.

نمودار قیمت بایننس کوین در تایم فریم روزانه آورده شده است.

جهت مشاهده ی نمودار با کیفیت بهتر کلیک کنید

بایننس کوین پس از ناکامی در عبور از سقف تاریخی قیمتی شروع به اصلاح نموده است. خط 25% کانال بلند مدت قیمتی توانسته جلوی ریزش قیمت را بگیرد. از آنجایی که این خط در محدوده حمایت استاتیک 500 دلار قرار دارد، محدوده فوق را می توان ناحیه حمایتی مستحکمی در نظر گرفت. در صورتی که قیمت بتواند در بالای این ناحیه تثبیت شود می توان اتنظار حرکت دوباره قیمت به سمت سقف تاریخی را داشت. بهترین سیکنال ورود بعد از شکست خط مقاوت در اندیکاتور RSI، صادر خواهد شد.

بهترین حد ضرر می تواند خط 25% کانال در نظر گرفته شود که در صورت از دست رفتن آن سیگنال صعودی از دست خواهد رفت و قیمت بااز دست دادن حمایت استاتیک 500 دلار به سمت کف کانال حرکت خواهد نمود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • بسیار متشکرم از شما بخاطر زحماتتون،اگر امکانش هس،با زبان ساده تری جدول هارو آموزش بدین ممنون میشم

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه