تحلیل تکنیکال بانک دی | بازگشایی بانک دی پس از 9 ماه

تحلیل تکنیکال بانک دی | بازگشایی بانک دی پس از 9 ماه

نماد بانک دی با یک میلیون سهامدار بالاخره دیروز پس از 9 ماه بازگشایی شد.

روزهای خوش در انتظار سهامداران بانک دی؟

به گزارش روابط عمومی بانک دی علیرضا قیطاسی مدیر عامل بانک دی در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده این بانک که  یکشنبه 22 خردادماه 1401 برگزار شد ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط هیئت‌مدیره بانک در چهار ماه گذشته گفت: پس از استقرار هیئت‌مدیره جدید بانک و ابلاغ برنامه‌های عملیاتی شعب و ستاد از ابتدای سال جاری، حرکت تمامی ارکان بانک بر مدار برنامه‌محوری قرار گرفته است.

وی افزود: بازنگری سیاست اعتباری، افزایش شفافیت در چارچوب ضوابط ابلاغی، ارتقای فرایند‌های کنترل ریسک اعتباری، گسترش و تجهیز مرکز آموزش کارکنان، ارائه تسهیلات خرد تا سقف یک میلیارد ریال بدون ضامن و صرفاً با ارائه گواهی کسر از حقوق، تقویت بخش حقوقی و وصول مطالبات از طریق به کارگیری کارشناسان خبره با برنامه‌ریزی هدفمند برای فروش املاک مازاد بانک گوشه‌ای از عملکرد صد روزه هیئت‌مدیره جدید بوده است که آغازگر مسیر بهبود شاخص‌های عملیاتی بانک است. قیطاسی رعایت قوانین و ضوابط بانک مرکزی و حرکت در چارچوب سیاست‌های اقتصادی کشور را مهم‌ترین رویکرد هیئت‌مدیره در فرایند تعامل با نهاد‌های بالادستی دانست و تصریح کرد: در مدت کوتاه تصدی مدیریت بانک، با همراهی و حمایت بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار صورت‌های مالی منتهی به پایان اسفند سال ۱۳۹۹ مورد تایید قرار گرفت تا پس از ۹ ماه شاهد بازگشایی نماد بانک باشیم.
وی افزود: خدا را شاکر هستیم که صبوری و اعتماد سهامداران به برنامه‌های هیئت‌مدیره کنونی بانک منتج به دریافت مجوز برگزاری مجمع شد، که این اقدام نوید دهنده روز‌های امیدوارکننده برای سهامداران و سایر ذینفعان است.

تحلیل تکنیکال نماد بانک دی

براساس داده های روزانه مادامیکه نماد بانک دی بتواند ناحیه ی حمایتی حدود 70 تومان را حفظ نماید در میان مدت میتوان انتظار صعود تا اهداف بالاتر برای این نماد بانکی را داشت، اهداف بالاتر از جمله حدود قیمتی 130 و 190 تومان.

تحلیل تکنیکال نماد بانک دی
جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا را کلیک کنید.
تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها
toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
EX-dara سامانه ثنا قوه قضاییه