تحلیل تکنیکال اف تی تی | 15 شهریور

تحلیل تکنیکال اف تی تی | 15 شهریور

اف تی ایکس توکن، از سد مقاومت استاتیک ATH  خود در ناحیه 63.13 دلار عبور کرد و در دوم سپتامبر رکورد جدید 70.72 دلار را به ثبت رساند. ثبت سقف قیمتی جدید نشان دهنده قدرت روند صعودی در بازار است اما در ادامه با افزایش میزان عرضه در بازار افت قیمت به کمتر از 63.13 دلار را شاهد بودیم. این موضوع نشان می دهد که فروشنده ها کماکان تسلیم نشده اند. واگرایی موجود در RSI نیز نشان دهنده ضعف روند صعودی در بازار است.

در ادامه در صورتی که فروشنده ها بتوانند قیمت را به پایین تر از 57.93 دلار برسانند، ریزش قیمت تا EMA-20 (53 دلار) را خواهیم داشت. در این ناحیه میزان تقاضا در بازار افزایش خواهد داشت و در ادامه رشد احتمالی قیمت تا 63.13 دلار در گام اول و 70.72 دلار در گام بعدی را داریم. تارگت بعد 84 دلار خواهد بود.

تثبیت قیمت پایین محدوده EMA-20 نگاه صعودی در بازار را از بین خواهد برد.

نمودار قیمت اف تی ایکس توکن (روزانه)

برای مشاهده اخبار و تحلیل‌های بیشتر می توانید به کانال سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

شاهد تشکیل الگوی مثلث کاهشی در تایم فریم 4 ساعته هستیم که در صورتی که قیمت پایین تر از 59 دلار تثبیت داشته باشد، این الگو تکمیل خواهد شد و ریزش های بیشتر قیمت تا 47.5 دلار را داریم. مسطح شدن EMA-20 و قرار گیری RSI در محدوده میانی نشان دهنده بلاتکلیفی خریداران و فروشنده ها در بازار است. از طرف دیگر در صورتی که خریداران قیمت را به بالاتر از خط روند نزولی کوتاه مدت برسانند، الگو نقض خواهد شد و می توان انتظار رشد قیمت تا 65 دلار و 70.72 دلار را داشت. تثیبت قیمت بالای این ناحیه ادامه روند صعودی را در بر دارد.

نمودار قیمت اف تی ایکس توکن (4 ساعته)

منبع: کوین تلگراف

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
27 مهر 1400