تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ریپل

ارز دیجیتال ریپل طی یکسال اخیر با نوسانات قابل توجهی همراه بوده است. ریپل که با ارزش بازار حدود ۴۸.۶۹ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۲.۳۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد، همواره مورد توجه سرمایه گذاران و معامله گران بازار ارزهای دیجیتال بوده است.
در این ویدئوی تحلیلی در مورد شرط صعود بیشتر قیمت و اهداف پیش رو در صورت تحقق این مهم و نواحی مناسب برای خرید (با رعایت حدضرر و اصول معاملاتی) سخن گفته ایم.

برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • توی این تحلیل چرا کانال‌های قیمتی از سایه‌های کندل‌ها کشیده شدن ولی توی تحلیل‌هایی که داخل قسمت ارز‌های دیجیتال گذاشته میشه، کانال‌های از بدنه‌ی کندل کشیده می‌شوند؟ کلا فرقشون چیه؟ چون مثلا توی این مورد به دلیل طول زیاد سایه‌ی کندل‌ها خیلی فرق میکنه از کجا بکشی کانال رو، و مقاومت‌ها و حمایت‌ها فاصله‌ی زیادی دارن با وقتی که کانال رو از بدنه‌ی کندل بکشیم.

    • کارشناس ارزهای دیجیتال

      این بسته به نظر خودتون داره میتونید کلا کانال ها و یا خطوط حمایت و مقاومت رو با بدنه کندل بکشید یا کلا با سایه ها. اگه خطوط رو از بدنه ها بکشید اعتبار بیشتری خواهند داشت و اگه از سایه ها بکشید میتونید هیجانات بازار رو دنبال کنید. ولی باید دقت کنید که یا همه خطوط از بدنه باشند یا از سایه ها

  • حسین صادق

    میشه بگین من روی کدام ارز سرمایه گذاری کنم ممنون

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
جمعه
17 اردیبهشت 1400