بنر اندیشه صبا در مقالات

آپدیت برلین در اتریوم و شکست سقف‌­های قیمتی

آپدیت برلین در اتریوم و شکست سقف‌­های قیمتی

اول دسامبر سال گذشته شاهد راه اندازی اولیه اتریوم 2.0 بودیم تا اتریوم بتواند با تغییر الگوریتم استخراج خود از اثبات کار به اثبات سهام، و طرح های تکاملی مانند شاردینگ در آینده مشکل مقیاس پذیری و هزینه تراکنش ها را مرتفع کند. 14 آوریل این ماه نیز شاهد راه اندازی هاردفورک برلین خواهیم بود که در راستای ارتقاء سیستم اتریوم 2.0 می باشد.

این آپدیت در بلاک شماره 12244000 اعمال خواهد شد و نودهای شبکه باید در آن زمان سیستم های خود را با نرم افزار جدید به روز کنند.

آخرین و به‌روزترین اخبار و تحلیل های مربوط به بازار ارزهای دیجیتال در کانال تلگرامی سیگنال ارز دیجیتال

همچنین برای حفاظت شبکه در برابر حمله محروم سازی از سرویس DDOS در این هاردفورک نحوه خواندن کد توسط ماشین مجازی اتریوم (EVM) تغییر خواهد کرد.

زمان بندی این آپدیت همزمان با تشکیل یک سقف قیمتی جدید در اتریوم همراه بوده است.

آپدیت برلین در اتریوم و شکست سقف‌­های قیمتی
برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

اتریوم با شکست سقف قیمتی پیشین خود در محدوده 2000 دلار سقف جدیدی را در محدوده 2150 دلار به ثبت رساند که این اتفاق با خروج قیمت از یک الگوی مثلث همراه بوده است.

با شکست سقف الگو و پولبک به آن و همچنین شکست واگرایی منفی در اندیکاتور RSI، می¬توان انتظار صعود قیمت و رسیدن به اهداف قیمتی بالاتری را داشت.

بهترین حد ضرر را می‌توان بازگشت قیمت به زیر محدوده 2000 دلار دانست که در آن صورت الگو مثلث از دست خواهد رفت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل‌ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
بنر ترنج در مقالات بنر دریافت تبلیغات در مقالات

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران