بیت کوین بخریم یا اتریوم؟!

بیت کوین بخریم یا اتریوم؟!

این سوالی هست که خیلی از فعالان دنیای کریپتوکارنسی به دنبال پیدا کردن جوابش هستند. برای اینکه بتوانیم به درستی به این سوال پاسخ دهیم، باید نگاهی به نمودار ETH/BTC داشته باشیم.

به طور خلاصه در این نمودار با توجه به اینکه بیت کوین در مخرج کسر قرار دارد، هرگاه روند غالب نزولی بوده، یعنی Bitcoin رشد بیشتری یا نزول کمتری نسبت به Ethereum خواهد داشت و هرگاه روند غالب صعودی بوده، دقیقا عکس همین اتفاق روی می‌دهد.

دامیننس بیت کوین چیست؟ درباره BTC.D بیشتر بدانید.

تحلیل تکنیکال نسبت اتریوم به بیت کوین

نمودار هفتگی 01/03/1401

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

نمودار بالا نسبت ETH/BTC را نشان می‌دهد. با شکست خط روند و پولبک به آن می‌توانیم انتظار یک اصلاح عمیق تا کف کانال صعودی و محدوده حمایتی (سبز) مشخص شده را از این نمودار داشته باشیم. برای نتیجه‌گیری می‌توانیم به این نکته اشاره کنیم که احتمالا در کوتاه مدت ریزش اتریوم نسبت به بیت کوین بیشتر خواهد بود. بر همین اساس می‌توان گفت مقدار ریزش‌ در سایر آلت کوین ها نسبت به بیت کوین بسیار بیشتر خواهد بود و با کوچکترین لغزش بیت کوین بر روی سطوح حمایتی، آلت کوین ها اصلاح شدیدتری خواهند داشت. نگاه به BTC.D می‌تواند به عنوان تاییدیه‌ای در راستای این موضوع عمل کند.

لازم به ذکر است تحلیل‌های ارائه شده نظر کارشناسان تیم سیگنال بوده و نباید مبنای خرید و فروش قرار گیرد. مسئولیت هرگونه استفاده از داده‌های موجود، بر عهده کاربران محترم می‌باشد.

پرسش و پاسخ

نظر شما چیست؟!

آیا بیت کوین هم‌چنان پادشاه ارزهای دیجیتال خواهد ماند؟!

یا جایگاه خود را به اتریوم خواهد داد؟!

نظرتان را زیر همین پست برای ما کامنت کنید.

پازل سرمایه گذاری ارز دیجیتال

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیگنال ارز دیجیتال سامانه ثنا قوه قضاییه