برترین ارزهای دیجیتال هفته | 9 بهمن 1399

برترین ارزهای دیجیتال هفته | 9 بهمن 1399

این هفته بازار ارزهای دیجیتال روزهای پر نوسانی را تجربه کرد که در نتیجه اصلاح بیت کوین و کوچ تریدرها به سمت آلتکوین‌ها اتفاق افتاد. بیت کوین در طول این هفته در محدوده 29000 تا  دلار34800 در نوسان بود و تا این لحظه با قیمت 31600 نسبت به هفت روز گذشته حدود %3 رشد داشته است.

اتریوم نیز با نوسان در محدوده 1200 تا  1476 دلار توانست سقف قیمتی جدیدی را در این قیمت ثبت نماید و در مجموع %16 رشد نسبت به هفته گذشته داشته باشد. در طول یک هفته گذشته یونی سواپ با بیش از %90 رشد، بیشترین افزایش را در ارزهای دیجیتال با حجم بازار بیش از یک میلیارد دلار داشت و پس از آن آوه، دوج کوین و ای گلد با %75، %60 و %48 در رده‌های بعدی پرسود ترین ارزها بودند. در آن سوی بازار بیت کوین اس وی و بیت کوین کش با حدود %6 افت بیشترین کاهش را داشتند و در رده‌های بعدی ریپل و اتریوم کلاسیک با حدود %3.5 و %2 در رده‌های بعدی بودند.

در ادامه به معرفی آلتکوین‌هایی می‌پردازیم که می‌توانند پتانسیل مناسبی برای رشد در هفته آینده داشته باشند.

اتم (ATOM)

برای مشاهده نمودار با کیفیت اینجا کلیک کنید

اتم در محدوده حمایتی مناسبی قرار دارد که می‌تواند به عنوان کف حمایتی در نظر گرفته شود. قیمت به تازگی از یک الگوی مثلث خارج شده  و به آن پولبک زده است. از آنجایی که محل تایید الگو، متناظر با سقف کانال بلند مدت قیمت می‌باشد، می‌توان اهداف جذابی را برای آن در نظر گرفت. امروز آپدیت جدید این بلاک چین اجرایی خواهد شد که منجر به یک هارد فورک در اتم می‌شود. بهترین نقطه ورود را باید از تایم‌های پایین دست نمودار قیمت دریافت نمود و بهترین حد ضرر بازگشت قیمت به داخل الگوی مثلث می‌باشد.

پولکادات (DOT)

برای مشاهده نمودار با کیفیت اینجا کلیک کنید

پولکادات را برای چند هفته دنبال کردیم. قیمت پس از خروج از ناحیه تراکمی و پولبک به آن، روند صعودی پرشتابی را آغاز نموده است. وجود همگرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتور مکدی نشانه تمایل به حفظ این روند صعودی است. اصلاح در تایم روزانه را در تایم های پایین دست می‌توان به شکل یک الگوی پرچم مشاهده نمود، که در صورت تایید موج صعودی بعدی در تایم روزانه آغاز خواهد شد. واکنش اندیکاتور RSI به خط حمایت خود نیز نشانه مثبتی از اتمام موج اصلاحی می‌باشد. بهترین نقطه ورود را باید از تایم‌های پایین دست دریافت نمود و بهترین حد ضرر از دست رفتن حمایت در RSI خواهد بود.

ای گلد (EGLD)

برای مشاهده نمودار با کیفیت اینجا کلیک کنید

ای گلد در یک روند صعودی بلند مدت قرار دارد که می‌توان حرکت آن را در یک کانال فرض نمود. قیمت با عبور از خط میانی کانال به سمت سقف آن در حرکت است. وجود همگرایی در نمودار قیمت و اندیکاتور مکدی می‌تواند نشانه ای از تمایل به حفظ روند صعودی باشد. با توجه به حضور RSI در محدوده هیجان خرید باید انتظار صعود پرشتابی را از قیمت داشت و بهترین حد ضرر را می‌توان خط حمایت در اندیکاتور RSI در نظر کرفت.

چین لینک (LINK)

برای مشاهده نمودار با کیفیت اینجا کلیک کنید

چین لینک در یک کانال صعودی در نوسان است که پس از بازگشت از کف آن شروع به حرکت به سمت سقف کانال نموده است. واکنش قیمت به خطوط داخلی کانال نشانه ای از اعتبار آن است. همگرایی در نمودار قیمت و اندیکاتور مکدی می‌تواند نشانه ای از تمایل به حفظ روند صعودی بلند مدتی قیمت باشد و با توجه به بازگشت قیمت از خط %25  کانال و واکنش به خط حمایت در RSI، می‌توان خط میانی را به عنوان هدف اولیه آن در نظر گرفت. بهترین حد ضرر را می‌توان تثبیت قیمت زیر خط %25 کانال دانست.

نئو (NEO)

برای مشاهده نمودار با کیفیت اینجا کلیک کنید

نئو به تازگی از یک باند مقاومتی مهم خارج شده است و اکنون در حال اتمام پولبک به این محدوده می باشد. با دید بلند مدت می توان بازگشت قیمت از کف قیمتی آن را در قالب یک الگوی دوقلو کف مشاهده نمود. با توجه به همگرایی در اندیکاتورهای مکدی و RSI می‌توان انتظار داشت روند صعودی شکل گرفته پایدار باشد و قیمت به سمت اهداف دوقلو حرکت نماید. بهترین نقطه ورود را می‌توان از تایم‌های پایین دست نمودار قیمت دریافت نمود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • سیامک رفیع پور

  با سپاس از زحمات شما لطفاً در تحلیل ارز های دیجیتال تارگت ها را نیز مشخص بفرمایید

 • سیامک رفیع پور

  با سلام نمودار سه ارز Neo و Link و Egld به اشتباه یکی هست

  • کارشناس ارزهای دیجیتال

   ممنون از شما، نمودار ها درست شد

 • سلام، این برنامه در مورد ارزهای دیجیتال واقعا عالیه، با توجه به اینکه بازار ارزهای دیجیتال یک بازار جهانی هست و کم تاثر از مسایل و حاشیه های سیاسی، میشه با تحلیل تکنیکال نسبت به خرید و فروش اونها اقدام کرد. لذا تحلیلهای این برنامه درباره ارزهای دیجیتال عالیه. ممنون از شما

 • سلام. صرافی های ایرانی این ارزها رو ندارند. آدم هم اعتماد نمیکنه بخاطر تحریم بره سمت صرافی خارجی. پس چطور این ارزها رو تهیه کنیم؟! ممنون میشم یکی پاسخ بده

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
11 مرداد 1400