اندیشه صبا

برترین ارزهای دیجیتال هفته 16 بهمن 1399

برترین ارزهای دیجیتال هفته 16 بهمن 1399

در هفته گذشته بازار ارزهای دیجیتال روزهای سرسبزی را پشت سر گذاشت. بیت کوین با %15 رشد در محدوده 38000 قرار گرفت و اتریوم با بیش از %25 رشد و عبور از قله های قبلی خود، سقف قیمتی جدیدی را در نزدیکی 1700 دلار ثبت کرد. توجه سرمایه گذاران خرد به آلتکوین‌ها نیز باعث رشد قیمتی در بعضی رمز ارزها شد. گروه وال استریت بتز در شبکه اجتماعی ردیت پس از دامپ سهام GME به سراغ ارزهای ریپل و دوج رفتند و رشدهای قابل ملاحظه‌ای را در آن ها رقم زدند. سایت کوین مارکت کپ در اقدامی نمادین وال استریت بتز را در لیست خود قرار داد و جایگاهی بالاتر از بیتکوین و اتریوم برایش در نظر گرفت. این اقدام مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت که باعث شد هشتک‌هایی همچون Dogetothemoon، Dogearmy و Ripplearmy تا چندین روز در صدر ترندهای جهانی قرار بگیرند.

در هفت روز گذشته اوما (UMA) با %185 رشد در میان ارزهایی با ارزش بالای یک میلیارد دلار، بیشترین افزایش را داشته است و در رده بعد سوشی با %85، کامپوند (COMP) با %58 و ریپل و یونی سواپ با حدود %48 بیشترین رشد را داشته‌اند. در آن سوی بازار سی آر او (CRO) با حدود %5 و تزوس با کمتر از یک درصد افت، تنها آلتکوین‌هایی بودند که در هفت روز گذشته رشدی را تجربه نکرده‌اند.

در ادامه به بررسی آلتکوین‌هایی می‌پردازیم که بیشترین احتمال رشد را در هفته آینده خواهند داشت.

باینانس کوین (BNB)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

بابنانس کوین ارز داخلی شبکه بلاکچین باینانس می‌باشد و با پیشرفت صرافی غیر متمرکز باینانس می‌توان آینده رو به رشدی را برای آن متصور شد. قیمت به تازگی از یک محدوده رنج در قالب الگوی کنج پهن شونده، خارج شده است و انتظار می‌رود بتواند به اهداف قیمتی بالایی دست پیدا کند. خط واگرایی منفی در اندیکاتورهای مکدی و RSI شکسته شده است و RSI به محدوده هیجان خرید وارد شده است. از این رو می‌توان انتظار رشدی پر شتاب را برای باینانس کوین متصور شد. بهترین حد ضرر می‌تواند بازگشت قیمت داخل الگوی کنج پهن شونده باشد.

بیت کوین اس وی (BSV)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

بیت کوین اس وی بار دیگر در تلاش است تا از الگوی مثلث در تایم بلند مدت خود خارج شود. با توجه به برخورد قیمت به کف کانال قیمتی بلند مدت و صدود سیگنال صعودی در اندیکاتور مکدی، می‌توان انتظار داشت قیمت با خروج از مثلث به سمت خط میانی کانال حرکت کند. سیگنال قطعی را باید از تایم فریم‌های پایین تر دریافت نمود و بهترین حد ضرر شکست کف کانال می‌باشد.

آموزش صفر تا صد نحوه تحلیل تکنیکال در سایت و اپلیکیشن سیگنال

دوج کوین (DOGE)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

دوج در هفته گذشته رشد بالایی را تجربه کرده بود و پس از آن چند روزی را در فاز اصلاحی به سر می‌برد. با توجه به هم گرایی بین اندیکاتورهای مکدی و RSI و نمودار قیمت می‌توان انتظار ادامه روند صعودی را داشت. نمودار قیمت قیمت نشانه‌هایی را از تمایل به اتمام روند صعودی از خود بروز داده است و حضور RSI در محدوده هیجان خرید می‌تواند تاییدی بر این امر باشد. سیگنال قطعی را باید از تایم‌های پایین دست و پس از خروج از محدوده رنج دریافت نمود.

دات (DOT)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

پولکادات را مدتهاست دنبال می‌کنیم. این ارزدیجیتال در یک روند صعودی پر قدرت قرار دارد که هفته گذشته را در فاز اصلاحی خود به سر می‌برد. به نظر می رسد قیمت در حال اتمام موج اصلاحی خود است. همگرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتورهای مکدی و RSI نشانه تمایل به حفظ روند صعودی بلند مدت می‌باشد. هیستوگرام مکدی به تازگی مثبث شده است و این نشانه تمایل به شکست قله‌های قبلی قیمت است.

فایل (FIL)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

ارز فایل مدتهاست در زیر 25 دلار درحال نوسان بوده و اقدام به کف سازی در این محدوده کرده است. به نظر می رسد قیمت آماده خروج از این محدوده رنج می‌باشد که وجود واگرایی مثبت در اندیکاتورهای مکدی و RSI نیز نشانه‌ای از این امر است. سیگنال قطعی صعود را باید از تایم‌های پایین‌تر دریافت نمود اما تا قبل از تثبیت قیمت بالای 25 دلار نمی‌توان به صورت قطعی از صعود قیمت صحبت کرد.

میکر (MKR)

برای مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

میکر اخیرا رشد شارپی را تجربه کرده است و در یک رند صعودی بلند مدت قرار دارد. قیمت پس از یک موج اصلاحی، اکنون موج صعودی خود را شروع کرده است. مثبت شدن هیستوگرام مکدی نشانه ای از شروع موج صعودی می‌باشد. وجود همگرایی بین نمودار قیمت و اندیکاتور مکدی نیز نشانه تمایل به حفظ روند صعودی خواهد بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

toranj-EX

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
سیگنال ارز دیجیتال کارگزاری گنجینه سپهر