مراقب سوء استفاده دلالان صندوق ETF دارا یکم باشید!

مراقب سوء استفاده دلالان صندوق ETF دارا یکم باشید!

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد در این اطلاعیه تاکید کرده است از آنجا که سهام منتقل شده به این صندوق جزء سهام ارزنده بورس بوده و در راستای مردمی کردن اقتصاد و افزایش ضریب نفوذ بورس با قیمت های بسیار مناسب( تخفیف ویژه) به متقاضیان واگذار می شود، برخی دلالان با پیشنهاد مبالغ ناچیز، نسبت به اجاره کد ملی افراد اقدام می کنند که این اقدام تخلف محسوب شده و پیگیرد قانونی دارد.

بر اساس این گزارش، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد در این اطلاعیه موکدأ توصیه می کند هموطنان گرامی در این خصوص مراقبت کرده و با توجه به جذابیت این سهام، شخصأ نسبت به پذیره نویسی برای خود و افراد خانواده اقدام کنند.

شایان ذکر است مهلت بهره مندی از مزایای تخفیف قابل توجه سهام این صندوق ساعت ٢٤ روز چهارشنبه مورخ۳۱ اردیبهشت ۹۹ بوده و تمدید نخواهد شد.

لذا با توجه به احتمال ترافیک سامانه ای و امکان بروز اختلال در سامانه ها، متقاضیان تقاضای خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
5 خرداد 1399