مجمع عمومی عادی سالیانه «اسال» برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه «اسال» برگزار شد
خلاصه اخبار

فهرست عناوینبه گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین، این مجمع به ریاست سید شهاب‌الدین طباطبایی و با حضور کلیه سهامداران شرکت، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نمایندگان حسابرس و بازرس قانونی رأس ساعت مقرر در محل شرکت برگزار شد. در این مجمع که برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 97 برگزار شده […]

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین، این مجمع به ریاست سید شهاب‌الدین طباطبایی و با حضور کلیه سهامداران شرکت، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نمایندگان حسابرس و بازرس قانونی رأس ساعت مقرر در محل شرکت برگزار شد.

در این مجمع که برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 97 برگزار شده بود، تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ شد:

گزارش هیأت‌مدیره برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 97 قرائت شد و به تصویب مجمع رسید.

گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص صورت‌های مالی برای سال مالی مذکور 29 برای سهامداران ارائه و ترازنامه و صورت سود و زیان سال مالی مذکور مورد تصویب قرار گرفت.

همچنین در ادامه حسابرس و بازرس اصلی و علی‌البدل شرکت برای سال مالی بعد انتخاب شدند و در پایان روزنامه کثیرالانتشار شرکت برای مدت یک سال انتخاب شد.

شایان ذکر است براساس قانون، مصوبات مجامع عمومی شرکت‌های ثبت‌شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، لازم است قبل از ثبت در اداره ثبت شرکت‌ها به تأیید این سازمان برسد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها