قیمت خانه در جهانشهر کرج / قیمت ملک در کرج با تهران برابر شد

قیمت خانه در جهانشهر کرج / قیمت ملک در کرج با تهران برابر شد
خلاصه اخبار

جهانشهر یکی از محلات منطقه 8 شهرداری کرج است که آگهی‌های فروش مسکن در آن بیانگر حدود بالای میانگین قیمت در این منطقه است. اما کف و سقف قیمت خانه در محله جهانشهر در چه حدودی قرار دارد؟

به گزارش تجارت‌نیوز ، جهانشهر یکی از محلات کرج است و در منطقه 8 شهرداری این شهر واقع شده است. این محله یکی از منطقه‌های مهم شهر کرج محسوب می‌شود که به دلیل امکانات رفاهی بالا و کوچه‌پس‌کوچه‌های سرسبز، از زیبایی خاصی برخوردار است و خریداران زیادی را به سوی خود جلب می‌کند.

جهانشهر از شمال محدود به حاجی‌آباد، از غرب محدود به کوی کارمندان شمالی، از جنوب محدود به محله چهارصددستگاه و از شرق نیز به بلوار طالقانی شمالی محدود است.

در قدیم جهانشهر دارای باغ‌های فراوانی بوده که در طی 50 سال اخیر با ساخت و سازهای بیشماری روبرو شده و بسیاری از این باغات رو به ویرانی رفته‌اند. اگرچه هنوز رنگ و بویی از این باغات در محله جهانشهر باقی‌ست.

قیمت آپارتمان در محله جهانشهر

مشاوران املاک محله جهانشهر می‌گویند متوسط قیمت این محله از حدود بالایی نسبت به برخی مناطق دیگر در کرج برخودار است. آنها همچنین معتقدند کف قیمت آپارتمان در بافت اصلی محله و در واحدهای بالای 10 سال، از متری 50 میلیون تومان شروع می‌شود و در واحدهای نوساز با امکانات بالا به متری 200 میلیون تومان نیز می‌رسد!

قیمت آپارتمان در جهانشهر

در مناطق حومه‌ای محله جهانشهر، کف قیمتی از متری 40 میلیون تومان آغاز می‌شود. آمارهای بانک مرکزی همچنین نشان می‌دهد میانگین قیمت در این منطقه به میانگین قیمت مسکن در منطقه 1 شهرداری تهران نزدیک است.

دسترسی به محله جهانشهر

جهانشهر به دلیل وسعت بالایی که دارد از میدان‌ها و خیابان‌های اصلی و فرعی زیادی تشکیل شده است که میدان شهید مدنی، میدان گلها، میدان جمهوری اسلامی و همچنین خیابان‌های اصلی بلوار بهارستان، ماهان، بلوار مولانا و خیابان هلال احمر در این منطقه قرار دارند.

مرجع: تجارت نیوز