رکورد تولید 9 ماهه در شرکت فولاد خوزستان شکسته شد

رکورد تولید 9 ماهه در شرکت فولاد خوزستان شکسته شد
خلاصه اخبار

فهرست عناوین شرکت فولاد خوزستان، یکی از بزرگترین عرضه‌کنندگان شمش فولادی کشور، موفق شد در سال حمایت از کالای ایرانی، رکورد تولید 9 ماهه را شکسته و با تولید بیش از 2/8 میلیون تن شمش فولاد، معادل 100 درصد هدف نه ماه را در سال97 محقق سازد. به گزارش سیگنال به نقل از فلزات آنلاین […]

شرکت فولاد خوزستان، یکی از بزرگترین عرضه‌کنندگان شمش فولادی کشور، موفق شد در سال حمایت از کالای ایرانی، رکورد تولید 9 ماهه را شکسته و با تولید بیش از 2/8 میلیون تن شمش فولاد، معادل 100 درصد هدف نه ماه را در سال97 محقق سازد.

به گزارش سیگنال به نقل از فلزات آنلاین ، مهندس غلامرضا طالبی، مدیر برنامه‌ریزی و کنترل تولید شرکت فولاد خوزستان با اعلام این مطلب، گفت: کارکنان این شرکت با همت و تلاش خود در سال جاری توانستند 4 میلیون و 700 هزار  تن گندله و دو میلیون و هشت صد هزار تن تن آهن اسفنجی تولید نمایند.

همچنین در فروردین سال 1397 با تولید بیش از 342 هزارتن شمش، رکورد جدیدی برای تولید ماهیانه شمش فولادی در شرکت فولاد خوزستان به ثبت رسید.

وی گفت: شرکت فولاد خوزستان، علاوه بر موفقیت­‌های چشم­گیر در تولید و سودآوری، سهم به‌سزایی در تکمیل برنامه ایمیدرو در عرصه بومی‌سازی صنعت فولاد به‌خود اختصاص داده است.

برچسب‌ها