جزییات برنامه واگذاری بلوک یک درصدی «سمگا»

جزییات برنامه واگذاری بلوک یک درصدی «سمگا»
خلاصه اخبار

فهرست عناوینبه گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، گروه سرمایه کذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران هفته آینده بلوک ۱٫۴۴ درصدی را به صورت یکجا به فروش می رساند. «سمگا» در این عرضه قصد دارد ۴۳ مییون سهم را در معرض خریداران قرار دهد.  ۱٫۴۴ درصد از سهام غیرمدیریتی شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، گروه سرمایه کذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران هفته آینده بلوک ۱٫۴۴ درصدی را به صورت یکجا به فروش می رساند. «سمگا» در این عرضه قصد دارد ۴۳ مییون سهم را در معرض خریداران قرار دهد.

 ۱٫۴۴ درصد از سهام غیرمدیریتی شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران به صورت یکجا به فروش می‌رسد.

بخشی از سهام شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران که در بازار اول فرابورس و با نماد «سمگا» معامله می‌شود، شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ روی میز فروش بلوکی قرار گرفته و طی این عرضه عمده بالغ بر ۴۳ میلیون سهم «سمگا» در معرض خریداران قرار خواهد گرفت.

قیمت پایه هر سهم معادل قیمت پایانی سهم سمگا روز قبل از عرضه به اضافه ۵ درصد است (به شرط آنکه از ۷۶۹ تومان کمتر نشود).

همچنین وجه سپرده حضور در این رقابت معادل ۱۰ درصد از قیمت کل بوده و با توجه به کف قیمت درنظر گرفته شده برای سهم در روز معامله، حداقل مبلغ مورد نیاز حدود ۳٫۳ میلیارد تومان است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها