تشکیل کارگروهی برای رسیدگی به امور مشتریان بانک سپه

تشکیل کارگروهی برای رسیدگی به امور مشتریان بانک سپه
خلاصه اخبار

فهرست عناوینبه گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، چقازردی ضمن بیان موفقیت‌های بانک سپه در شاخص‌های مختلف اظهار کرد: بانک سپه با وجود فراز و نشیب‌های فراوان امروز هم در فعالیت‌های ارزی و هم در سایر فعالیت‌ها و شاخص‌های بانکی در ردیف بانک‌های درجه اول کشور قرار دارد و در هر استان حداقل یک […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، چقازردی ضمن بیان موفقیت‌های بانک سپه در شاخص‌های مختلف اظهار کرد: بانک سپه با وجود فراز و نشیب‌های فراوان امروز هم در فعالیت‌های ارزی و هم در سایر فعالیت‌ها و شاخص‌های بانکی در ردیف بانک‌های درجه اول کشور قرار دارد و در هر استان حداقل یک پروژه بزرگ با مشارکت این بانک انجام شده است. مدیرعامل بانک سپه بر لزوم بازنگری در عملکرد بانک و دریافت بازخوردها به منظور تعامل بهتر و بیشتر با مشتریان تاکید و تصریح کرد: خواسته‌های مشتریان در برخی موارد با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قوانین و مقررات بانک نیاز به تعدیلاتی دارد، ولی انچه مهم است اینکه مشتریان احساس نکنند، بانک نمی‌خواهد مشکل انها را حل کند. رییس هیات‌مدیره بانک سپه با اشاره به اهمیت واحدهای کوچک و متوسط در اقتصاد کشور خاطرنشان کرد: حفظ تمام مشتریان در تمام رده‌ها برای بانک مهم است و مدیران باید با اهتمام ویژه به این موضوع توجه کنند. چقازردی بر ضرورت شناخت صحیح از شرایط و مشکلات مشتریان توسط بانک و مدیران ان تاکید کرد و گفت: بعد از شناخت کامل از وضعیت مشتری باید برای حل مشکلات انها و تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی اقدام شود. وی افزود: اعتبارسنجی صحیح پروژه‌ها بسیار حایز اهمیت است زیرا تزریق پول به جای نادرست هم به بانک اسیب می‌زند و هم به مشتری. مدیرعامل بانک سپه با اشاره به ارزش بالای شرکت سرمایه‌گذاری امید خاطرنشان کرد: شرکت سرمایه‌گذاری امید در حال حاضر صاحب پرتفوی معدنی سه معدن بی‌نظیر در کشور و هلدینگ نیروگاهی و متشکل از چند شرکت زیرمجموعه است که بر اساس تکلیف قانونی در برنامه واگذاری قرار گرفته و وجوه حاصل از فروش شرکت سرمایه‌گذاری امید ضمن بهبود ساختار سرمایه و سود انباشته بانک، موجب افزایش نقدینگی و توانایی بانک برای حمایت از فعالان اقتصادی در بخش‌های مختلف خواهد شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها