تسهیلات تا 10 میلیارد ریالی بانک تجارت برای دارندگان پایانه‌های فروشگاهی

تسهیلات تا 10 میلیارد ریالی بانک تجارت برای دارندگان پایانه‌های فروشگاهی
خلاصه اخبار

بانک تجارت در قالب طرح کارآمد، تسهیلات ویژه به دارندگان POS‌های فعال پرداخت می‌کند. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، «طرح کارآمد» با هدف ارائه خدمات اعتباری متمایز و ویژه به دارندگان پایانه‌های فروشگاهی و درگاه‌های پرداخت اینترنتی متصل به حساب بانک تجارت، طراحی شده است.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد،در این طرح تسهیلات براساس میانگین حساب‌های جاری، قرض‌‌الحسنه پس‌انداز و کوتاه‌مدت متصل به پایانه فروشگاهی و درگاه پرداخت اینترنتی اعطا می‌شود. مشتریان حقیقی و حقوقی دارنده پایانه‌های فروشگاهی و درگاه‌های پرداخت اینترنتی متصل به حساب‌های بانک تجارت می‌توانند براساس مانده‌ای که در حساب خود برای مدت تعریف شده ۳ ماهه یا ۶ماهه ایجاد می‌کنند، در این طرح از امکان دریافت تسهیلات ۴ تا ۱۰میلیارد ریالی با مدت بازپرداخت حداکثر ۱۸ ماه برخوردار شوند. از مزایای اصلی طرح کارآمد، می‌توان به امکان برداشت مانده حساب مشتری دریافت‌کننده تسهیلات، تنوع و نرخ پایین سود تسهیلات، مبلغ و مدت بازپرداخت تسهیلات اعطایی اشاره کرد. امکان دریافت تسهیلات طرح کارآمد تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال با معرفی یک ضامن معتبر فراهم شده و برای مبالغ بالای یک میلیارد ریال نیز وثائقی مطابق با ضوابط بانک اخذ می‌شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها