“بسویچ” به هر سهم ۱۱۶۸ ریال سود اختصاص داد

“بسویچ” به هر سهم ۱۱۶۸ ریال سود اختصاص داد
خلاصه اخبار

فهرست عناوینبه گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت پارس سویچ در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۱۶۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۴۲ ریال اعلام شده بود، از افزایش هزار درصدی […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت پارس سویچ در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۱۶۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۴۲ ریال اعلام شده بود، از افزایش هزار درصدی برخوردار بود.

 شرکت پارس سویچ با سرمایه ۶۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت پارس سویچ در دوره یاد شده، مبلغ ۷۰۰ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۱۶۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش هزار درصدی برخوردار است.

لازم به ذکر است در صورت های مالی حسابرسی شده دوره یاد شده نسبت به گزارش حسابرسی نشده، افزایش یک درصدی در سود هر سهم مشاهده می شود. شرکت پارس سویچ این افزایش را به سبب کاهش بهای تمام شده فروش اعلام کرده است.

“بسویچ” در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۴۵ میلیارد و ۱۷۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲۴۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت پارس سویچ در صورت های مالی تلفیقی ۶ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش یک هزار درصدی نسبت به سال گذشته، یک هزار و ۱۷۴ ریال و سود خالص را ۷۰۴ میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال اعلام کرده بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها