بانک سامان، سهامداران خود را به مجمع دعوت کرد

بانک سامان، سهامداران خود را به مجمع دعوت کرد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایبنا، بانک سامان با انتشار اطلاعیه‌ای از کلیه سهامداران خود دعوت کرد تا در مجمع عمومی عادی سالانه این بانک شرکت کنند. قرار است در این جلسه، گزارش هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۷.۱۲.۲۹ و همچنین گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد بانک در […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایبنا، بانک سامان با انتشار اطلاعیه‌ای از کلیه سهامداران خود دعوت کرد تا در مجمع عمومی عادی سالانه این بانک شرکت کنند. قرار است در این جلسه، گزارش هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۷.۱۲.۲۹ و همچنین گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد بانک در همین مدت قرائت شود. همچنین بررسی و تصویب صورت‌های مالی و تصمیم گیری در خصوص تقسیم سود سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ از دیگر دستور کارهای مجمع بانک سامان خواهد بود.

دستور کار دیگر این جلسه، انتخاب بازرس قانونی و علی البدل و تعیین حق الزحمه آنان، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف و پاداش هیئت مدیره و در نهایت تعیین روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی‌ها خواهد بود. گفتنی است، این جلسه روز یکشنبه ۳۰ تیرماه سال ۹۸ راس ساعت ۱۵ در مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی تلاش واقع در خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک‌وی برگزار خواهد شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها