ارائه کارت اعتباری 300 میلیون ریالی در بانک سپه

ارائه کارت اعتباری 300 میلیون ریالی در بانک سپه
خلاصه اخبار

فهرست عناوینبه گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، میزان تسهیلات پرداختی متناسب با میزان سپرده و مدت ماندگاری و تعیین مدت زمان بازپرداخت تسهیلات متفاوت است. به‌عنوان نمونه سپرده با ماندگاری ۲۴۰ روز، ۱۲۰ درصد امتیاز تسهیلات برحسب مبلغ کسب می‌کند. براین اساس برای ۲۱۰، ۱۸۰، ۱۵۰، ۱۲۰، ۹۰، ۶۰، ۳۰، ۲۰ و ۱۰ […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، میزان تسهیلات پرداختی متناسب با میزان سپرده و مدت ماندگاری و تعیین مدت زمان بازپرداخت تسهیلات متفاوت است. به‌عنوان نمونه سپرده با ماندگاری ۲۴۰ روز، ۱۲۰ درصد امتیاز تسهیلات برحسب مبلغ کسب می‌کند. براین اساس برای ۲۱۰، ۱۸۰، ۱۵۰، ۱۲۰، ۹۰، ۶۰، ۳۰، ۲۰ و ۱۰ و یک روز، به ترتیب ۱۱۰، ۱۰۰، ۸۰، ۶۰، ۴۰، ۲۵، ۱۰، ۳، ۱ و ۵/ ۰ درصد امتیاز تسهیلات کسب شده بر حسب مبلغ خواهد بود.نوع تسهیلات نیز براساس مدت زمان بازپرداخت ۳۶، ۲۴ و ۱۲ ماه خواهد بود که در بازپرداخت تسهیلات ۳۶ ماه، درصد تسهیلات پرداختی نسبت به امتیاز کسب شده از ۲۰ درصد تا ۱۰۰ درصد با نرخ سود ۲تا ۱۸ درصد است.نرخ سود در تسهیلات ۲۴ ماه و درصد تسهیلات پرداختی نسبت به امتیاز دریافتی از ۳۰ تا ۱۰۰ درصد بین ۳تا ۱۷ درصد است. در تسهیلات ۱۲ ماه درصد تسهیلات پرداختی ۶۰ تا ۱۰۰ درصد است که نرخ سود آن نیز دو تا ۱۰ درصد در نظر گرفته شده است.افتتاح حساب برای هر شخص صرفا برای یک‌بار در مدت اجرای طرح مجاز است.سپرده‌گذاران می‌توانند در دوره سپرده‌گذاری برداشت و واریز نیز انجام دهند. نداشتن چک برگشتی تسهیلات‌گیرنده و ضامن‌ها نیز الزامی است. اعتبارسنجی تسهیلات‌گیرنده و ضامن‌ها نیز باید مورد تایید بانک قرار گیرد.انتقال امتیاز اولویت دریافت تسهیلات طرح برای اشخاص حقیقی دارنده حساب طرح حاضر صرفا به یکی از بستگان (پدر، مادر، همسر، فرزند، خواهر و برادر) دارنده حساب امکان‌پذیر است.

در صورت بستن حساب یا کاهش مانده حساب به مبلغی کمتر از حداقل‌های تعیین شده در قرارداد، امتیاز بهره‌مندی از تسهیلات به‌صورت سیستمی صفر شده و امکان اعطای تسهیلات به مشتری وجود نخواهد داشت. امکان دریافت کارت جدید بدون تسویه تسهیلات قبلی امکان‌پذیر نیست. تسهیلات صرفا در شعبه افتتاح‌کننده حساب قابل پرداخت است. حداکثر مهلت مشتری برای استفاده از تسهیلات ۱۸ ماه پس از تاریخ افتتاح حساب است که چنانچه مشتری در این مدت از تسهیلات استفاده نکند، بانک هیچ تعهدی در قبال پرداخت تسهیلات به مشتری نخواهد داشت. تکمیل فرم درخواست و قرارداد افتتاح حساب و ارائه اصل و تصویر کارت ملی و شناسنامه و یک قطعه عکس نیز از مدارک مورد نیاز است. متقاضیان می‌توانند با افتتاح حساب طرح باران ۲، از خدمات سامانه‌های بانکداری اینترنتی، تلفنبانک و همراه بانک نیز استفاده کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها