کیف پول اکسودوس (Exodus)، بهترین کیف پول برای تازه‌کاران
سیگنال -
این روزها بازار ارزهای دیجیتال بسیار مورد توجه قرار گرفته است و عموم مردم به فکر سرمایه‌گذاری در این حوزه هستند اما از اولویت‌های سرمایه گذاری در این حوزه داشتن یک کیف پول امن با کاربری ساده است. کیف پول اکسودوس (Exodus) یکی از این کیف پول‌هاست که رابط کاربری بسیار ساده ای دارد. اگر […]
آموزش نصب کیف پول تراست والت
سیگنال -
تراست والت و هر آنچه باید در مورد این کیف پول بدانید   این روزها اخبار زیادی مبنی بر مسدود شد حساب کاربران در صرافی‌های مختلف، هک شدن صرافی‌ها و کلاهبرداری‌های مختلف شنیده می‌شود تمام این مشکلات با داشتن یک کیف پول با امنیت بالا برطرف می‌شود، تراست والت یکی از این کیف ‌پول‌هاست. اگر مایلید […]
آموزش ساخت کیف پول اتمیک و نحوه کار با آن
سیگنال
هر فعال حوزه‌ ارز دیجیتال باید یک کیف پول با امنیت بالا برای نگهداری ارزهای خود داشته باشد تا از سرقت دارایی‌های خود جلوگیری کند اتمیک والت یکی از این کیف پول‌هاست. اگر مایلید با امکانات کیف پول اتومیک آشنا شوید و یک حساب با ایمنی بالا بسازید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.
معرفی انواع کیف پول آیوتا (IOTA) + لینک دانلود
سیگنال
در این مطلب به معرفی انواع کیف پول آیوتا (IOTA) شامل نرم افزاری و سخت افزاری به همراه لینک دانلود آنها خواهیم پرداخت.
معرفی انواع کیف پول نئو (NEO) به همراه لیست بهترین ها
سیگنال
مطلب پیش رو آموزش گام به گام در رابطه با کیف پول نئو و آشنایی با ویژگی های آن است. همچنین لینک دانلود انواع کیف پول نئو در ادامه آمده است.
معرفی انواع کیف پول دش (DASH) به همراه لینک دانلود
سیگنال
ما در این مطلب انواع کیف پول دش شامل نرم افزاری و سخت افزاری را معرفی نموده و امکانات هر کدام را به صورت جداگانه بررسی خواهیم کرد.
معرفی بهترین کیف پول تتر (USDT) به همراه لینک دانلود
سیگنال
در حال حاضر تقاضا برای خرید دلار تتر بسیار زیاد است. بر همین اساس در این مطلب انواع کیف پول تتر (Tether) به همراه لینک دانلود آنها معرفی شده است.
انواع کیف پول ترون و معرفی بهترین کیف پول ترون
سیگنال
در این مطلب به معرفی انواع کیف پول ترون خواهیم پرداخت. کیف پول ترون در انواع مختلف سخت افزاری، تحت وب، دسکتاپ، موبایلی و کاغذی موجود است.