Cryptos سریالی با محوریت ارز های رمزپایه امسال روی آنتن می رود

Cryptos سریالی با محوریت ارز های رمزپایه امسال روی آنتن می رود
خلاصه اخبار

بالاخره دست اندرکاران صنعت سرگرمی آستین ها را بالا زدند تا با ساخت یک مجموعه تلویزیونی مردم را با دنیای پیچیده بلاکچین و ارزهای رمزپایه آشنا کنند.

به گزارش سیگنال به نقل از کوین ایران، سرانجام قرار است پای ارز های رمزپایه به تلویزیون باز شود و آن طور که رسانه ها خبر داده اند به زودی شاهد پخش سریالی به نام Cryptos خواهیم بود.
به گزارش کوین ایران و به نقل از breakermag ، Kevin Connolly بازیگری که پیش تر شاهد نقش آفرینی‌اش در سریال Entourage بوده ایم، هفته گذشته در کنفرانس North American Bitcoin در شهر میامی امریکا اعلام کرد که در حال پیش تولید این سریال است. وی در مصاحبه با وب سایت خبری BREAKER گفته:
آنچه باعث وحشت مردم از رمز ارز ها شده، از عدم آشنایی آن ها با این پدیده آب می خورد. اگرچه عده زیادی از جمله خود من در حال یادگیری ابعاد این فناوری هستیم، اما با این حال هنوز ابهامات زیادی در اذهان عمومی در مورد آن وجود دارد.
این سریال کمدی-درام، داستان زندگی پنج جوان فیلم‌سازی است که در تامین سرمایه برای ساخت فیلم خود ناکام می مانند و در نهایت تصمیم می گیرند با راه اندازی یک استودیوی غیر متمرکز و انتشار توکن، سرمایه لازم برای شروع کار خود را جمع آوری کنند.
Cryptos جا پای سریال های موفقی همچون Ballers و Entourage گذاشته و می خواهد با ورود به قلمرو بلاک چین و رمز ارز ها، آحاد جامعه را با این پدیده های نوظهور آشنا کند.

Sords و King تهیه کنندگان این سریال گفته اند که امیدوارند با اضافه شدن Connolly به عنوان بازیگر-کارگردان این پروژه، موتور ساخت سریال روی دور تند بیفتد. آن ها همچنین ادعا کرده اند که فعلا ساخت ده قسمت از این سریال را در دستور کار خود قرار داده اند و امیدوارند که در آینده با روی خوش سرویس های استریمینگ از جمله نتفلیکس و آمازون پرایم مواجه شوند.