دانلود اپلیکیشن

مقایسه صندوق‌های درآمد ثابت با بانک (منتهی به 10 مرداد 99)

مقایسه صندوق‌های درآمد ثابت با بانک (منتهی به 10 مرداد 99)

در این گزارش مقایسه ای بین صندوق های سرمایه گذاری درآمد ثابت و سود سپرده های بانکی و ارواق بدهی با پرداخت سود دوره ای در ماه منتهی به 10 مردادماه 99 انجام می‌دهیم.

فرار از ریسک سرمایه گذاری در بازار سهام

در حالی که بازار بورس در تیرماه 99 رشد تکرارنشدنی را به ثبت رساند در هفته اول مردادماه99 شاخص کل بورس در حوالی 2 میلیون واحد مشغول اصلاح و استراحت شد. در این وضعیت تحلیل های مختلفی از آینده بازار سرمایه از رسانه ها و افراد برجسته مطرح می شود که نظریات ضد و نقیضی را درباره رشد یا افت بازار بورس نشان می دهد. صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت در شرایط گفته شده، گزینه جذابی برای سرمایه گذاران به حساب می آید و افراد سعی می کنند تا زمانی که تکلیف افت یا رشد بازار سهام مشخص نشده است، سرمایه خود را در آن ها قرار دهند تا از ریسک سرمایه گذاری پرخطر در امان بمانند. به علاوه با معرفی و شناخت بیشتر صندوق های سرمایه گذاری در نزد مردم، این ابزارهای نوین مالی به عنوان جایگزینی برای سپرده های بانکی مطرح می شوند و می توانند در آینده به عنوانی رقیب جدی برای سیستم بانکی قد علم کنند.

سیگنال در تلاش است که با معرفی و تحلیل صندوق های سرمایه گذاری برتر، چراغ راهی برای سرمایه گذاران بازار پول و سرمایه باشد.

مقایسه بازدهی بهترین صندوق های درآمد ثابت با بانک

بهترین صندوق درآمد ثابت در یک ماه اخیر صندوق مشترک البرز بود که خالص ارزش دارایی های آن 1,023,065 میلیون ریال است و جزو صندوق های کوچک بازار سرمایه به شمار می آید.

مدیر صندوق مشترک البرز شركت سبدگردان اميد نهايت نگر می باشد و در حال حاضر به دلیل پر شدن سقف واحدهای سرمایه گذاری، امکان صدور واحد در آن وجود ندارد.

بهترین صندوق های درآمد ثابت در ماه منتهی به 10 مردادماه 99

طبق نمودار بالا، صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت با بیشترین بازدهی ماهانه عبارت اند از:

صندوق های “تصمیم” و “امین یکم فردا” که در لیست 10 صندوق سرمایه گذاری برتر در این ماه قرار دارند، جزو صندوق های قابل معامله در بورس یا ETF هستند.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
 • مرتضی حسینی

  سلام وقت بخیر
  و تشکر از اپلیکیشن خوبتون
  تو نسخه های قبلی تحلیل صندوق های سرمایه گذاری تو یه منوی جدا بود ولی مثل اینکه از این به بعد تحلیل صندوق ها هم تو همین قسمت بورس میاد ، کاش دوباره به حالت قبلی برگرده.
  با تشکر

  • کارشناس تحلیل بازار

   سلام دوست عزیز… پیشنهاد شما به تیم طراحی و کارشناسی صندوق های سرمایه گذاری منتشر شد.

 • احسان ملاحسینی

  عالی بود

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
سه شنبه
14 مرداد 1399