2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (دکپسول،غشهداب) | سه شنبه 9 دی 99

2 سهم برگزیده امروز بازار سهام (دکپسول،غشهداب) | سه شنبه 9 دی 99

در این گزارش از بخش آموزش بورس برخی نمادهایی که حجم نسبتا بالایی در مقایسه با میانگین 30 روز گذشته معامله شده اند، قدرت خریدار به فروشنده حقیقی یا سرانه خرید هر کد حقیقی بالاست و تحرکاتی در تابلوی معاملاتی آنها مشاهده شده است، معرفی می شود و شما می توانید این نمادها را بررسی کنید.

نمادهای معرفی شده به هیچ وجه سیگنال خرید و فروش نیست و صرفا برای بررسی بیشتر ارایه شده است.

مسئولیت هر گونه خرید و فروش با خود شماست.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.
ردیفنمادمقایسه با میانگین حجم 30 روزقدرت خریدار به فروشنده حقیقی
1دکپسول2.092.11
2غشهداب1.591.57

1. دکپسول:

تولید ژلاتین کپسول ایران با نماد دکپسول در بازار فرابورس و گروه مواد و محصولات دارویی قرار دارد. بعد از افت 50 درصدی از محدوده 6 هزار تومان، در حوالی 3 هزار تومان با افزایش تقاضا مواجه شد و توانست تا 5 هزار تومان نیز رشد قیمتی را تجربه کند.

در معاملات امروز که با صف خرید نیز تمام شد، سرانه خرید کدهای حقیقی 26 میلیون تومان و سرانه فروش آنها 12 میلیون تومان بود.

حمایت مهم سهم در محدوده 4 هزار تومان قرار دارد و در صورت رشد از این ناحیه، مقاومت سقف قبلی در محدوده 6 هزار تومان پیش روی این نماد می باشد.

برای مشاهده نودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

2. غشهداب:

کشت و صنعت شهداب ناب خراسان با نماد غشهداب در بازار فرابورس و گروه محصولات غذایی قرار دارد. از محدوده 400 تومان با افزایش تقاضا مواجه شده است و در حال حاضر در نزدیکی خط روند نزولی قرمز رنگ و میانگین متحرک نمایی 100 روزه قرار گرفته است که باید ببینیم می تواند از این محدوده مقاومتی عبور کند یا خیر.

سرانه خرید کدهای حقیقی 28 میلیون تومان و سرانه فروش نیز 18 میلیون تومان بود.

حمایت مهم سهم در محدوده 500 تومان قرار گرفته است و در صورت شکست مقاومت 600 تومان، محدوده 800 تومان به عنوان مقاومت بعدی برای این نماد می باشد.

برای مشاهده نودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات آموزش بورس به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • داریوش

    باسلام ووقت بخیرخیلی ممنون ازاین سیگنال هایی که میدید وممنونم که همه کاررو بخاطرپول نمیکنید فقط اگه یک کم زودترمعرفی کنید سهم رو عالی میشه ممنونم ازتون

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
دوشنبه
30 فروردین 1400