تحلیل تکنیکال فسپا (گروه صنعتی سپاهان) | 16 دی 99

تحلیل تکنیکال فسپا (گروه صنعتی سپاهان) | 16  دی 99

گروه صنعتی سپاهان با نماد فسپا در بازار بورس و گروه فلزات اساسی قرار دارد و یکی از شرکت های پیشرو در صنعت تولید انواع لوله های فولادی در کشور محسوب می شود. محصولات شرکت شامل انواع لوله فولادی، گاز شبکه، گاز خانگی و محصولات صنعتی و سایر مصنوعات فلزی است.

تحلیل تکنیکال فسپا در تایم فریم هفتگی

کسب اطلاعات بیشتر درباره صفر تا صد نحوه تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی از طریق ویدئو‌ها و مقالات آموزشی در سایت سینگال

تحلیل تکنیکال فسپا در تایم فریم روزانه

این نماد که در یک کانال صعودی از اواخر سال 97 در حرکت است توانست تا محدوده 8 هزار تومان رشد کند و سپس با افت 55 درصدی مواجه شد و به محدوده 3500 تومان واکنش نشان داد و تا محدوده 6 هزار تومان توانست افزایش قیمت را تجربه کند و سپس دچار اصلاح شد و هم اکنون دوباره در نزدیکی کف کانال قرار گرفته است.

حمایت مهم سهم محدوده 3500 تومان و مقاومت سهم نیز در محدوده 6 هزار تومان قرار دارد.

تابلوی سهم فسپا

در معاملات امروز بیش از 4 میلیون برگ سهم بین خریداران و فروشندگان معامله شد که 1.4 برابر میانگین حجم ماه در این نماد بوده است.

395 شخص حقیقی با سرانه 58 میلیون تومان خرید کردند در حالی که تعداد فروشنده ها 419 نفر و سرانه فروش آنها 22 میلیون تومان بود. قدرت خریدار به فروشنده حقیقی در معاملات امروز 2.53 بود و باعث شد در نهایت این نماد در پایان بازار با صف خرید بیش از 7 میلیون به کار خود پایان دهد.

می توانید گزارش بازار سهام و سایر حجم های مشکوک را هر روز در کانال سیگنال به آدرس signal_tahlil  (تحلیل با سیگنال) مشاهده کنید.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات آموزش بورس به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
چهارشنبه
25 فروردین 1400