تحلیل تکنیکال سولانا (SOL)

تحلیل تکنیکال سولانا (SOL)

نمودار تحلیل تکنیکال رمز ارز Solana (روزانه)

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

سولانا در تایم هفتگی در یک روند صعودی قرار داشته است. قیمت در طی فاز اصلاحی، خط روند صعودی خود را شکسته، اما محدوده حمایتی 177 دلار مانع از ریزش قیمت شده است و سولانا در طی چند هفته گذشته در بالای این ناحیه حمایتی تشکیل یک بازار رنج را داده است. تا زمان که قیمت بتواند این ناحیه حمایتی را حفط کند، می توان به بازگشت سولانا به روند صعودی خود امیدوار بود.

برای بررسی دقیقتر نموار قیمت را در تایم فریم روزانه تحلیل می کنیم.

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

در تایم روزانه می توان حرکت نمودار قیمت را در یک کانال صعودی در نظر گرفت.  قیمت پس از ناکامی در عبور از خط میانه کانال به سمت کف کانال حرکت نموده و با نفوذ به محدوده کف کانال در حال نوسان حول این محدوده است. در صورتی که قیمت نتواند به داخل کانال قیمتی خود باز گردد، می توان انتظار تداوم حرکت در کانال قیمتی پایین را داشت.

با نگاهی نزدیکتر به نمودار، می توان رفتار قیمت را در این محدوده بررسی نمود.

جهت مشاهده نمودار با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید

همان گونه مشاهده می شود قیمت، کانال صعودی پیشین خود را از دست داده و در حال حاضر در حال نوسان در زیر محدوده کف کانال می باشد. مهمترین حمایت پیش روی قیمت محدوده 177 دلار می باشد که در صورت از دست رفتن آن می توان انتظار تداوم اصلاح تا محدوده خطوط داخلی کانال جدید را داشت.

فاز اصلاحی در قیمت با تشکیل واگرایی منفی در اندیکاتور RSI همراه بوده است و تا زمانی که خط واگرایی منفی در این اندیکاتور شکسته نشده، نمی توان انتظار صعود قیمت و بازگشت به کانال قیمتی پیشین را داشت.

اخبار و تحلیل‌های بیشتر در کانال سیگنال ارز دیجیتال

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *