تحلیل شاخص یورو استاکس (EURO STOXX)
سیگنال
یورو استاکس ۵۰ (Euro Stoxx 50)، یک شاخص سهام در سهام منطقه یورو است که توسط استاکس، ارایه‌ دهنده شاخص متعلق به گروه دویچه بورزه طراحی شده ‌است. به گفته استاکس، هدف آن ارائه یک نمایش بلو چیپ از رهبران بخش فوق العاده در منطقه یورو است.
تحلیل بنیادی مارکت | 6 می 2021
سیگنال
شاخص‌های سهام آسیا رشدهای اولیه خود را از دست داده‌اند و شاخص‌های آتی سهام آمریکا هم افت کرده‌اند. در بازارهای مالی روند جریانات ریسکی مشخصی دیده نمی‌شود. بازارهای سهام چین و استرالیا سقوط کرده‌اند و بازار سهام هنگ‌کنگ هم رشدهای اولیه خود را از دست داده است. با این حال عملکرد بازار سهام ژاپن بعد از چند روز تعطیلی خوب بوده است.
تحلیل سهام پی پال (PAYPAL) | 13 اردیبهشت 1400
سیگنال
پی پال در سال ۱۹۹۸ توسط پیتر تیل و مکس لوچین (Petel Theil & Max Levchin ) با نام اولیه Confinity و ایده ایجاد یک واحد پولی بین‌المللی خارج از کنترل دولت ایجاد شد. پی پال در ابتدا به علت جدید بودن و عدم آشنایی مردم با آن، مورد استفاده هکرها و مجرمان اقتصادی که نیاز به پولشویی داشتند قرار گرفت به طوری که در ماههای اولیه فعالیت در برخی از ایالت های آمریکا ممنوع شد.
تحلیل بنیادی مارکت 27 آوریل 2020
سیگنال
نرخ بازدهی اوراق خزانه‌داری آمریکا افزایش یافته و شاخص‌های آتی سهام آمریکا هم وضعیت باثباتی دارند. تقریباً همه فعالین بازار مطمئن هستند که فدرال رزرو آمریکا در نشست تعیین نرخ بهره این هفته تغییری در سیاست‌های پولی اعمال نخواهد کرد و لحن فدرال رزرو هم متمایل به سیاست‌های انبساطی پولی خواهد بود.
تحلیل سهام کمپانی امریکن ایرلاینز (American Airlines) | 26 آوریل 2021
سیگنال
امریکن ایرلاینز بین دهه 1970 تا 1990 گسترش قابل توجه ای را تجربه کرده و از یک شرکت با پروازهای داخلی در آمریکا به یک شرکت هواپیمایی بین المللی که دامنه خدمات آن به کارائیب، آمریکای جنوبی، اروپا و پاسیفیک می رسید، مبدل شد. این کمپانی به 50 کشور مختلف جهان خدمات ارائه می کند. شرکت مادر یا هلدینگ آن به نام AMR در سال 1982 تشکیل شده که در خدمات مواد غذایی، هتل ها و مهمانپذیرها، حمل و نقل زمینی فرودگاه و خدمات حمل و نقل چمدان، خدمات تعمیر و نگهداری فرودگاه، و کسب و کارهای مرتبط دیگر دارای هلدینگ هایی است. مقر اصلی این شرکت در فورت ورث، تگزاس قرار دارد.
تحلیل بنیادی بازار جهانی 20 آوریل 2021
سیگنال
تحلیل بنیادی بورس سهام بسیاری از تحلیلگران مشهور انقباض بزرگی را در شاخص های آمریکایی متصور هستند و معتقدند مومنتوم صعودی خود را از دست داده اند و در خطر افت ارزش دارایی ها قرار دارند. ممکن است کاهش یافتن ارزش این شاخص ها با افزایشی شدن دلار در بازار همراه باشد . نتیجه سخنرانی […]
تحلیل سهام استارباکس (Starbucks) | 15 آوریل 2021
سیگنال
استارباکس یک شرکت آمریکایی و صاحب بزرگ‌ترین کافی‌شاپ‌های زنجیره‌ای در سراسر دنیا است. اولین شعبه‌‌ی استارباکس در سال ۱۹۷۱ توسط سه دوست در شهر سیاتل ایالت واشنگتن و تنها با ارائه‌ی دانه‌ی قهوه به مشتری‌ها راه‌اندازی شد. بعد از گذشت چند سال و با خریداری شدن حق امتیاز این برند توسط هاوارد شولتز، اولین کافی‌شاپ این برند […]
تحلیل بنیادی مارکت | 15 آوریل 2021
سیگنال
تحلیل بنیادی بازار فارکس و بورس سهام آسیا بعد از این‌که شاخص‌های سهام آمریکا از اوج‌های تاریخی پایین آمدند، شاخص‌های سهام آسیایی هم افت کرده‌اند. گزارش‌های مالی بانک‌های بزرگ خوب بودند. اما جریانات ریسک گریزی ضعیفی در بازار دیده می‌شود. شاخص‌های سهام هنگ‌کنگ و چین سقوط کرده‌اند. بانک مرکزی چین باعث خروج نقدینگی از سیستم […]
تحلیل سهام کمپانی جانسون اند جانسون (Johnson & Johnson)
سیگنال
جانسون شرکت آمریکایی و چندملیتی فعال در زمینه ارائه تجهیزات پزشکی، داروسازی، تولید کالا و خدمات بسته‌بندی کالاهای مصرفی می‌باشد.
آخرین تحولات بازار جهانی فولاد در هفته گذشته
سیگنال
به گزارش سیگنال، همزمان با عرضه محدود، قیمت های ورق گرم HRC همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد قیمت نورد گرم در آمریکا همچنان صعودی است که این افزایش قیمت به دلیل عرضه ناپایدار است. ارزیابی هفتگی آرگوس، ورق گرم داخلی آمریکا را در هفته کاری قبل با 16 دلار افزایش در هر […]