شیبا را از کجا می توانیم بخریم؟ | هرآنچه باید درباره ارز دیجیتال شیبا بدانید + ویدئو
سیگنال
می دانیم که در حال حاضر در آلتسیزن یا فصل آلتکوین‌ها قرار داریم و هر هفته چند ارز دیجیتال را مشاهده می‌کنیم که رشدهای چند صد درصدی را طی یک روز تجربه می کنند. ارزهایی مثل دوج کوین، شیبا، لیش و ... را شاید خیلی از مردم اسمشان را شنیده باشند. رشد قیمت شیبا آنقدر زیاد بوده که این ارز دیجیتال را به جایگاه هیجدهم مارکت ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار رسانده و از نظر ارزش بازار اعتبار نسبتا خوبی به این ارز دیجیتال داده شده است.
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین + ویدئو | 20 اردیبهشت 1400
سیگنال
رمز ارز دوج‌کوین به علت نوسانات شدید و غالباً صعودی خود در یک سال اخیر بیش از هر زمان دیگری مورد توجه فعالین بازار رمز ارزها و یا حتی افرادی که با این بازار پیش ازین آشنایی نداشته اند،قرار گرفته است. برای پاسخ به پرسش های گوناگون این عزیزان در این ویدئوی تحلیلی به بررسی سناریوهای مختلف صعودی و یا نزولی دوجکوین در کوتاه مدت و میان مدت میپردازیم.
تحلیل ارز دیجیتال کاردانو | 18 اردیبهشت 1400
سیگنال
رمزارز کاردانو در روزهای اخیر توانسته است با ثبت رکورد قیمتی جدید، بار دیگر خود را بر سر زبانها بیاورد. چند هفته پیش ریولت، پلتفرم مطرح بانکداری دیجیتال در اتحادیه اروپا، اعلام کرد به کاربران خود اجازه می دهد ارز دیجیتال کاردانو (ADA) را از طریق این پلتفرم خریداری کنند. کاردانو همچنین با امضای قرارداد […]
تحلیل تکنیکال دوج کوین (DOGE) | 18 اردیبهشت 1400
سیگنال
دوج کوین را شاید با الان ماسک و پروژه شهرهای مسکونی آن در مریخ بشناسید. این بلاکچین فعالیت خود را در سال 2013 به عنوان یک شوخی اینترنتی آغاز نمود. این بلاکچین نام خود را از یک نژاد سگ ژاپنی قرض گرفته که در فضای مجازی به نمادی از خوش شانسی بدل شده است، و شاید بتوان گفت این نام واقعا تا زمانی باعث محبوبیت ارز این بلاک چین شده بود که دوج نام دارد.
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتم (ATOM) | 18 اردیبهشت 1400
سیگنال
بلاکچین کازماز خود را اینترنت دنیای بلاکچین معرفی می­کند. هدف این بلاکچین برقراری ارتباط بین زنجیره­‌های مجزای بلاکچین است. بلاکچین‌­های مستقل در این شبکه زون (Zone) نامیده می­شوند. توسعه دهند­گان نرم افزارهای غیر متمرکز می­توانند به سادگی برنامه­های مورد نظر خود را در این بلاکچین وارد کنند و آن را در ارتباط با دیگر زنجیره­های […]
برترین ارزهای دیجیتال هفته گذشته | 16 اردیبهشت 1400
سیگنال
همان گونه که قبلا هم اشاره کردیم از آنجایی که بیت کوین حدود 50% از بازار را در اختیار دارد، تا زمانی که بیت کوین در فاز اصلاحی قیمت قرار دارد نمی­توان به صعود قیمت آلتکوین­ها در بلند مدت امید داشت اما از آنجایی که یک نوسان قیمتی کوچک باعث جهش قیمتی بزرگی در آلتکوین­ها خواهد شد، سرمایه گذاری کوتاه مدت به دید نوسان گیری از بازار می­تواند سودمند باشد.
چطور از معاملات الگوریتمی در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنیم؟
سیگنال
معاملات الگوریتمی یکی از ابزارهای کاربردی در بازار های مالی به حساب می‌آیند که به جرات میتوان گفت در سالهای آینده، تماما معاملات با این روش انجام خواهد شد. در برنامه امروز به همراه آقای محمد امین ساقی زاده،سرمایه گذار کوانت و مدرس در حوزه ی معاملات الگوریتمی، به موضوع معاملات الگوریتمی پرداختیم
ثبت رکورد جدید برای اتریوم در بازار ارزهای دیجیتال | دیلی سیگنال 13 اردیبهشت 1400
سیگنال
در یک روز گذشته شاهد رشد قیمت ها در اکثر ارزهای دیجیتال بودیم به طوریکه اتریوم توانست سقف تاریخی جدیدی در محدوده ی 3100 دلاری را به ثبت برساند. در همین راستا در برنامه ی امروز دیلی سیگنال به همراه آقای بنیامین عباسی ، هم بنیانگذار صرافی سیتکس ، به گفتگو پرداختیم.
تحلیل تکنیکال یونی سواپ (UNI) | 13 اردیبهشت 1400
سیگنال
یونی سواپ یکی از بزرگترین صرافی­های غیر متمرکز می­باشد که آن را می­توان یکی از کاربرهای اصلی دیفای (DeFi) دانست. این صرافی در سال 2018 کار خود را آغاز نموده و تا امروز دو آپدیت بزرگ در ساختار خود داشته است. این صرافی غیر متمرکز به زودی در تاریخ 5 می، در قالب آپدیت جدیدی ورژن سوم یونی سواپ را معرفی خواهد کرد.
اتریوم در لبه پرتگاه؟! | تحلیل ارز دیجیتال اترویم | 11 اردیبهشت 1400
سیگنال
در این ویدئو به تحلیل رمز ارز درخواستی شما کاربران محترم سیگنال یعنی ارز دیجیتال اتریوم پرداخته ایم.