80 میلیون ایرانی یارانه می گیرند، آیا شما هم یارانه دریافت می‌کنید؟

80 میلیون ایرانی یارانه می گیرند، آیا شما هم یارانه دریافت می‌کنید؟

سامانه رفاه ایرانیان

بر اساس داده‌های دریافتی از دستگاه‌ها، دهک‌بندی خانوارها در اواخر دی‌ماه سال جاری به‌روز شده است. حدود 2 سال بود که داده‌هایی که از دستگاه‌ها دریافت می‌شد، اما اعمال نشده بود. پس از آن، سامانه رفاه ایرانیان که یک سامانه رفاهی-اقتصادی است، مجددا راه‌اندازی شد و در حال دریافت اطلاعات از ارگان‌های کشور است.

چند نفر در کشور یارانه دریافت می‌کنند؟

رئیس مرکز مطالعات و اطلاعات رفاه ایرانیان وزارت تعاون با بیان اینکه اکنون حدود 80 میلیون نفر در کشور یارانه نقدی دریافت می‌کنند، افزود: با توجه به اینکه بروزرسانی داده‌ها 20 دی ماه انجام شده و تا کنون اعتراضی شکل نگرفته، نشان می‌دهد که وسع سنجی جدید دقت لازم را داشت و اعتراض مردم به دهک‌بندی نیز پاسخ داده شده است. پس از اعمال داده‌ها، مشکل 700-800 هزار نفری که برای پیگیری یارانه و نوع دهک مراجعه می‌کردند برطرف شده است.

شما یارانه می گیرید؟

براساس گفته وزارت رفاه، تعداد معترضین به دهک بندی بسیار کم است و اکثر اعتراض‌ها نیز پاسخ داده شده است. آیا شما نیز پاسخ اعتراض خود را از سامانه وزارت رفاه دریافت کرده اید؟

برای اطلاع از تازه‌ترین اخبار اقتصادی ایران و جهان می‌توانید به لینک روبرو مراجعه کنید

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات کاربران
  • واقعاً متاسفم که دولت ۳۵۰ میلیون وام ازدواج اومده حساب من و خانمم بعد بدون اینکه منبع تراکنش رو نگاه کنه.ما رو انداختن دهک ۷ من نمیدونم کجا اعتراض کنم.