کسب رکوردهای تولید سالانه توسط چادرملو

کسب رکوردهای تولید سالانه توسط چادرملو
خلاصه اخبار

به گزارش  چیلان ،مدیرعامل چادرملو گفت: در سال گذشته این شرکت تمرکز در تولید را جهت افزایش سودآوری در دستور کار قرار داد که در نتیجه آن واحد احیای چادرملو از رشد تولید ۱۰درصدی آهن اسفنجی نسبت به سال ۱۴۰۰ برخوردار گردید. امیرعلی طاهر زاده تصریح کرد: اهمیت این رکورد در حالی است که طی سال […]

به گزارش چیلان ،مدیرعامل چادرملو گفت: در سال گذشته این شرکت تمرکز در تولید را جهت افزایش سودآوری در دستور کار قرار داد که در نتیجه آن واحد احیای چادرملو از رشد تولید 10درصدی آهن اسفنجی نسبت به سال 1400 برخوردار گردید.

امیرعلی طاهر زاده تصریح کرد: اهمیت این رکورد در حالی است که طی سال گذشته با کمبودهای تامین برق و گاز ازجمله محدودیت 80 روزه مصرف گاز طبیعی مواجه بودیم.

وی همچنین رکورد شکنی سالانه در واحد تولید شمش فولادی را از ابتدای راه اندازی نیز یکی دیگر از موفقیت‌های این شرکت در سال گذشته عنوان کرد.

طاهر زاده با عنوان کردن رکوردهای تولید روزانه واحد گندله سازی و تولید یک ماهه اسفند به میزان حدود 373 هزار تن که بی سابقه بوده و توانسته تولید برنامه ابلاغی به میزان 3 میلیون و 700 هزارتن را محقق سازد اظهار امیدواری کرد و گفت: امیدواریم با عزم راسخ تمامی کارکنان و کارگران کوشا و مدیران پرتلاش و نیز حمایت‌های سهامداران حقیقی و حقوقی در سال جدید که سال (رشد تولید) نامگذاری شده است بتوانیم به اهداف مهم و ارزش آفرین این شرکت معظم و موثر در اقتصاد ملی، دست یابی ‌دست یابیم.

مرجع: چیلان آنلاین