کاهش قیمت متانول در بازارهای وارداتی آسیا

کاهش قیمت متانول در بازارهای وارداتی آسیا
خلاصه اخبار

فهرست عناوین پس از ثبات قیمت در هفته ماقبل، این هفته‌ قیمت متانول در بازار وارداتی چین روندی نزولی اما آرام را تجربه کرد. همچنین سیر نزولی قیمت در بازارهای جنوب شرق آسیا و کره جنوبی تداوم یافت. به گزارش سیگنال به نقل از دنیای بورس، این هفته قیمت متانول در بازار داخلی چین با […]

پس از ثبات قیمت در هفته ماقبل، این هفته‌ قیمت متانول در بازار وارداتی چین روندی نزولی اما آرام را تجربه کرد. همچنین سیر نزولی قیمت در بازارهای جنوب شرق آسیا و کره جنوبی تداوم یافت.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای بورس، این هفته قیمت متانول در بازار داخلی چین با افتی 12 یوانی به 2390 یوان رسید. افت قیمت در بازار داخلی، قیمت های وارداتی را نیز کمی تحت فشار قرار داد.

در دیگر بازارهای آسیایی نیز به تبع وجود عرضه مناسب و تقاضای نه چندان مطلوب برای متانول، روند نزولی قیمت این محصول تداوم یافت.

بر این اساس هر تن متانول در قرارداد سی‌اف‌آر چین با افتی 10 دلاری در این هفته در سطح 265 دلار معامله شد. این محصول در قرارداد سی‌اف‌آر جنوب شرق آسیا با کاهشی به میزان 20 دلاری به 300 دلار  در هر تن رسید. متانول در قراردادهای سی‌اف‌آر کره‌جنوبی 4دلار ارزان شد و در سطح 305 دلار قرار گرفت.