هواداران پرسپولیس و استقلال سهامدار می شوند

هواداران پرسپولیس و استقلال سهامدار می شوند
خلاصه اخبار

فهرست عناوین بهمن عبداللهی درباره پیشنهاد اتاق تعاون در راستای مصوبه هیأت وزیران در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به مهر گفت: این اتاق در نظر دارد با ایجاد دو شرکت تعاونی سهامی عام و با سهامداری تمام هواداران دو تیم پرطرفدار این دو باشگاه را در تملک دو شرکت تعاونی قرار دهد. قرار […]

بهمن عبداللهی درباره پیشنهاد اتاق تعاون در راستای مصوبه هیأت وزیران در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به مهر گفت: این اتاق در نظر دارد با ایجاد دو شرکت تعاونی سهامی عام و با سهامداری تمام هواداران دو تیم پرطرفدار این دو باشگاه را در تملک دو شرکت تعاونی قرار دهد. قرار است هواداران و پیشکسوتان سهامداران این شرکت باشند.

به گزارش سیگنال به نقل از انجمن بورس ایران، وی با بیان اینکه اتاق تعاون به هیچ وجه به دنبال باشگاه‌داری نیست، تاکید کرد: طبق اسناد بالادستی، بخش تعاون مجاز است از واگذاری‌های شرکت‌های دولتی سهمی ۲۰ درصدی داشته باشد. بنابراین بخش تعاون می تواند در زمینه خرید شرکت های دولتی سهیم باشد.

بر اساس این گزارش، درپی تصویب واگذاری سرخابی‌ها توسط هیأت وزیران، رئیس سازمان خصوصی سازی از طی شدن مراحل ارزیابی و قیمت گذاری دو باشگاه حداکثر تا دو ماه آینده خبرداد و گفت: تا پایان سال جاری مزایده واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار می شود.در صورتی که صورت‌های مالی آماده شوند، اوایل اسفندماه شرایط مزایده اعلام و برگزار خواهد شد.