نات کوین به اعضای کانال تلگرامی خود اشتراک پرمیوم تلگرام اهدا می‌کند

نات کوین به اعضای کانال تلگرامی خود اشتراک پرمیوم تلگرام اهدا می‌کند
خلاصه اخبار

فهرست عناوینکانال تلگرامی نات کوین قرار است در ساعت 14:29 روز 24 آوریل (5 اردیبهشت) یک قرعه کشی برگزار کند و در آن 1,000 اشتراک پرمیوم رایگان به کاربرانی که در کانال تلگرامی ترید نات کوین نیز عضو شده باشند، اهدا خواهد کرد. این کانال تلگرامی در پستی نشان داده است که درآمد این کانال […]

کانال تلگرامی نات کوین قرار است در ساعت 14:29 روز 24 آوریل (5 اردیبهشت) یک قرعه کشی برگزار کند و در آن 1,000 اشتراک پرمیوم رایگان به کاربرانی که در کانال تلگرامی ترید نات کوین نیز عضو شده باشند، اهدا خواهد کرد. این کانال تلگرامی در پستی نشان داده است که درآمد این کانال از محل به اشتراک‌گذاری درآمد تبلیغات تلگرام از ابتدای ماه آوریل، معادل 34 هزار دلار تون کوین بوده و با این درآمدها می‌خواهد 1,000 اشتراک پرمیوم تلگرام را به صورت تصادفی به اعضای کانال خود هدیه کند.

کانال تلگرام نات کوین همچنین گفته است که علاوه بر اشتراک‌های رایگان، قرار است هزار Nothing نیز به کاربران اهدا شود که احتمالاً منظور آنها توکن احتمالی نات کوین باشد، هر چند که این توکن هنوز به صورت رسمی عرضه نشده و در کانال نات کوین نیز توضیح بیشتری در این خصوص داده نشده است.

مرجع: ارز دیجیتال